Sur Yapı’da ‘Yüzde 1 peşinat, yüzde 100 mutluluk’

Sur Yapı Mayıs ayı sonuna kadar İlkbahar’ın yeni etabı ve Gölbahçe Evleri projelerinde geçerli olacak “Yüzde 1 Peşinat, Yüzde 100 Mutluluk” sloganıyla kampanya başlattı. Kampanya kapsamında 5 bin TL’den başlayan peşinatların yanı sıra 0.69 oranında 120 ay taksitle banka kredisi kullanılıyor.

Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı, düzenlediği kampanyalarla dileyen herkesi ev sahibi yapıyor. ‘Yüzde 1 Peşinat, Yüzde 100 Mutluluk” kampanyası ile Sultanbeyli’de yer alan İlkbahar’ın yeni etabı ve Gölbahçe Evleri projelerindeki 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks daireler yeni sahiplerini bekliyor.

Kampanya kapsamında konut almak isteyenlere toplam konut bedeli üzerinden yüzde 7 indirim sağlıyor ve daireler için sadece yüzde 1 peşinat alınıyor. Toplam tutarın yüzde 59’luk kısmı için 120 ay 0.69 kredi oranının sunulduğu kampanyada kalan tutarı ise dört yılda vade farksız yüzde 10’luk ara ödemeler şeklinde tamamlayabilecek. Böylelikle teslime kadar düşük peşinat ve sadece taksit ödeyerek tasarruflarına dokunmadan ailelere ev sahibi olma fırsatı sunulacak. Yüzde 1 Peşinat, Yüzde 100 Mutluluk” sloganıyla lanse edilen kampanya 31 Mayıs’ta sona erecek.

Sur Yapı Gölbahce (2)

Gölbahçe Evlerinde 7000 metrekare bahçe içerisinde adeta şehir parkı büyüklüğünde göl keyfi!

Göller, göletler, su parkları, yürüyüş yolları ve bahçelerin hakim olduğu Gölbahçe Evleri’nde 7000 metrekare bahçe içerisinde adeta bir şehir parkı büyüklüğünde göl yer alıyor. Projede ayrıca çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerini destekleyecek, hayal güçlerini çalıştıracak ve deneyimleyerek öğrenmelerini sağlayacak şekilde birbirinden farklı ve eğlenceli oyun/spor alanları bulunuyor. Proje denge oyunlarından ağaç evlere, korsan gemisinden Kızılderili evlerine, büyük zemin oyunlarından oyuncak helikoptere ve trene, tramboliden masa tenisine, duvar tenisinden kaykay pistine, pergola alanlarından, basketbol ve voleybol sahasına, dart alanlarından mini futbol sahasına, duvar tenisinden koşu pistine kadar birbirinden renkli aktivitelere ev sahipliği yapıyor.

İlkbahar 2

İlkbahar’ın yeni etabında Gülbahçeleri!

İlkbahar’ın yeni etabında ise gül ağaçlarının süslendiği bahçeler, lavantalar, rengârenk meyve ağaçlarıyla stresten uzakta bir yaşamın kapıları aralanıyor. Çocuklar dalından meyve yemenin doğallığına kavuşuyor. Yüzme havuzları, fitness salonlar, sauna ve sosyal tesislerin yer aldığı projelerde çocuk oyun alanları da bulunuyor. Doğayla uyum içindeki yemyeşil peyzajıyla öne çıkan projenin kuzey ve güneyinde yer alan geniş bahçeler, her daim bahar tadında sürecek bir yaşam fırsatı sunuyor.

Projeler lokasyonu ile avantaj sağlıyor!

Sur Yapı’nın Sultanbeyli’de inşasına devam ettiği İlkbahar’ın yeni etabı ve Gölbahçe Evleri birbirlerine komşu arsada yer alıyor. Projeler Kuzey ormanları, Paşaköy gişeleri ve TEM otoyolunun yanı başında bulunuyor. Ataşehir’e yaklaşık 10 dakika mesafede olan projeler, aynı zamanda hızlı tren hattı, yapımı devam eden 3. köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu güzergâhında bulunuyor. Projeler 100 dönümlük üniversite alanının yanı başında, 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne ve metro hattına komşu konumda yer alıyor.

Gölbahçe Evleri ve İlkbahar’ın yeni etabı Sultanbeyli’deki İdilia Satış Ofisi ve Ümraniye’deki Metrogarden AVM’de -1. Katta yer alan Sur Yapı projeler satış ofislerinde tanıtılıyor.

Bunları da beğenebilirsin