Uzaktan çalışma AVM’ye taşındı

Salgınla başlayan evden çalışma akımı, HES kodu ve ateş kontrolü ile açılan AVM’lere yöneldi. Salgın öncesinde kahve mağazalarının masalarında açılan diz üstü bilgisayarlar ve tabletler şimdi AVM’lerdeki açık çalışma alanlarında açılıyor. imarpanosu.com tarafından hazırlanan 'Damga Gazetesi emlak sayfası'nda yer alan haber şöyle...

Salgının getirdiği olumsuzlukları minimuma indirmek için uygulanan uzaktan çalışma modeli, değişen alışkanlıklarımıza bir alternatif daha ekledi. HES kodu uygulaması ve girişte yaş ve ateş kontrolü ile açılan AVM’ler, alışveriş ve sosyalleşme aktivitelerinin yanı sıra artık çalışma alanı olarak da tercih ediliyor.

Mesafeli, kapasiteli, internetli

İsfanbul Alışveriş Caddeleri, İsfanbul Mutfak adıyla faaliyetlerini sürdüren yeme-içme bölümündeki ortak Workstation alanıyla uzaktan çalışma imkanı olan misafirlerine farklı bir deneyim sunuyor.

20 kişilik kapasitesi olan yeni nesil çalışma alanında internet erişimi ise tamamen ücretsiz. İnternet erişiminin tamamen ücretsiz olduğu ve sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde çalışılabilen Workstation alanında konumlandırılan prizler ise uzun süren toplantılar veya iş yoğunluğu yüzünden biten şarjlar için yardıma koşuyor.

Tasarruf müteahhitleri intibak için sıraya girdi

AVM gezen de alışveriş yapan da azaldı

Bunları da beğenebilirsin