Wandavista İstanbul, Mar Yapı ve Wanda’yı Basın Ekspres’te buluşturdu FOTOGALERİ

Teknolojiden turizme, finanstan gayrimenkule kadar geniş faaliyet alanıyla dünyanın dev şirketlerinden biri olan Çinli Wanda Group, Mar Yapı ortaklığıyla Türkiye’ye turizm yatırımı için geliyor. Güneşli Basın Ekpres Yolu’ndaki Wanda Vista İstanbul, şirketin yurtdışındaki ilk yatırımı olacak.

Wandavista İstanbul, Türk inşaat devi Mar Yapı ile Çin’in gayrimenkul ve turizm devi Wanda Grup’u Güneşli Basın Ekspres yolunda buluşturdu. Mar Yapı tarafından burada hayata geçirilen G Yoo projesindeki oteli, Çinli turizm devi Wanda yönetecek…

Münir Özkök: Yeni İpek Yolu üzerinde…

Wandavista İstanbul otelinin lansman toplantısında konuşan Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, “Basın Ekspres Yolu’nda dünyanın en önemli tasarımcılarından PhilippeStarck ile dünyanın sayılı otelcilik gruplarından biri olan WandaHotels&Resorts’u aynı kompleks içerisinde, ‘G’ projesinde bir araya getiriyoruz” dedi. İki kuleden oluşan kompleksin bir kulesinde Wanda’nın beş yıldızlı lüks otel markası Wanda Vista’nın yer alacağını belirken Özkök, “Yüzyıllar sonra, Çin’den başlayıp Avrupa’ya uzanan Baharat Yolu’nun duraklarından biri olan Basın Ekspres’te, yani Yeni İpek Yolu üzerinde yeniden Çinli dostlarımızı ağırlayacağız” diye konuştu.

WANDAVISTA ISTANBUL FOTOGALERİSİ İÇİN TIKLAYIN!

Ning Qi Feng: “Wanda’nın global pazarlardaki ilk markası olacak”

Wanda Group Başkan Yardımcısı Ning Qi Feng de konuşmasında Çin’in Bir Kuşak Bir Yol projesinin Modern İpek Yolu olarak dünyanın en geniş ticaret hattı olacağının altını çizerek şunları söyledi: “Geçen hafta Pekin’de düzenlenen forumda dünya liderleri bir araya geldi. Zirve boyunca Türkiye ve Çin’in ekonomik ve ticaret anlaşmalarıyla işbirliğimizi güçlendirmesi gündemdeydi. Wanda Vista İstanbul, WandaHotels&Resort’un global pazarlardaki ilk markası olacak. Mar yapı ile birlikte güçlü markamız ve kaynaklarımızla, Türkiye’nin en büyüleyici lüks otellerinden biri olarak Wanda Vista İstanbul’u inşa edeceğimize inanıyoruz”.

Wandavista İstanbul’un yer alacağı G-Yoo iletişim:

Web: g-yoo.com

Bunları da beğenebilirsin