Yeşilce Aydos fiyat listesi 284 bin 280 TL’den başlıyor

Yeşilce Aydos fiyat listesi 284 bin 280 TL’den başlarken, KİPTAŞ Pendik Yeşilce Aydos fiyat listesi 2+1 ve 3+1 diğer konut tipleri için ne diyor? Yeşilce Aydos fiyat listesi ve ödeme tablosu haberde…

Yeşilce Aydos fiyat listesi 284.280 TL’den başlangıç gösteriyor… Peki Yeşilce Aydos fiyat listesi içinde 2+1 fiyatları kaç TL arasında? Yeşilce Aydos fiyat listesi 3+1 konutlar için hangi rakamları veriyor? İşte Yeşilce Aydos fiyat listesi ve detaylar…

Yeşilce Aydos fiyat listesi, lansman dönemine özel olarak 284 bin 280 TL’den başlıyor… Bugüne kadar inşa ettiği 75.000 konutla sektörün önde gelen kurumları arasında yer alan KİPTAŞ, şimdi de Pendik’te ‘Yeşilce Aydos’ projesini hayata geçiriyor. Aydos Ormanı’nın yanı başında sakin ve huzurlu bir yaşam projesi olarak inşasına başlanan projede 2+1 daireler lansman dönemine özel 284 bin 280 TL’den başlangıç gösteriyor…

Nitelikli projeleriyle gayrimenkul sektörünün öncü kurumları arasında yer alan KİPTAŞ, İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki projelerine bir yenisini daha ekliyor. Pendik’te konumlandırdığı yeni projesi Yeşilce Aydos’u lanse eden KİPTAŞ, tamamı geniş ve ferah daire seçeneklerine sahip bir projeye daha imzasını atıyor.

YEŞİLCE AYDOS PROJESİNİ FOTOGALERİDE İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Doğa ile iç içe yaşam alanlarına sahip Yeşilce Aydos, yatay mimarisiyle bölgede örnek proje niteliğinde geliştiriliyor. TEM ve E-5 Otoyolu’na 5 dakika mesafede, şehrin stresi ve gürültüsünden uzak bir yaşam sunan Yeşilce Aydos’ta, 10 blok üzerinde toplam 331 daire yer alıyor.

İSMET YILDIRIM; “PROJEMİZİ KAR AMACI GÜTMEDEN GELİŞTİRDİK VE MİNİMUM FİYATLARLA SATIŞA SUNDUK”

Vatandaşların yararına proje geliştirdiklerini belirten KİPTAŞ Genel Müdürü İsmat Yıldırım; “Bildiğiniz gibi İstanbul, hayata geçirilen dev projelerle dünya kenti olma yolunda hızla ilerliyor. İstanbul’un hemen her bölgesi, yapılan yeni yatırımlar ve konut projeleriyle potansiyelini her geçen gün artırıyor. Biz KİPTAŞ olarak bugüne kadar inşa ettiğimiz 75 bin konutla, kaliteli yaşamı İstanbul’un dört bir yanına yayma gayreti içinde olduk. Hayata geçirdiğimiz her projede amacımız insanlara kaliteli yaşam sunarken aynı zamanda mahalle kültürünü de yaşatmayı arzuladık. Yeşilce Aydos projemizi geliştirirken her şeyden önce modern mimarisiyle bölgeye değer kazandıran ve çevresindeki doğayla da bütünleşen bir proje olmasını hedefledik. Bu projemizde de kar amacı gütmedik. Sakin ve huzurlu bir yaşam projesi olarak hayata geçirilen Yeşilce Aydos projemizde 83 metrekare 2+1 daireler lansman dönemine özel 284 bin 280 lira olarak belirlendi. Ayrıca alıcılara 36 ay 0 vade kolaylığı da sağlıyoruz. Kısa sürede dairelerin büyük kısmının sahiplerini bulacağına inanıyoruz” dedi.

ORMAN MANZARALI DAİRELER

Özel lokasyonu ve orman manzaralı daireleriyle dikkat çeken projede, geniş balkonlu 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. Sakin ve huzurlu bir yaşam projesi olarak hayata geçirilen Yeşilce Aydos’ta 2+1 daireler lansman dönemine özel 284 bin 280 TL’den, 3+1 daireler ise 449 bin TL’den başlıyor. Büyüklükleri 83 metrekare ile 130 metrekare arasında değişen projede toplam 331 daire yer alıyor. KİPTAŞ imkanlarıyla 36 ay vade farksız ödeme seçeneği sunulan projede ayrıca yüzde 10 peşinat ile 120 aya kadar da anlaşmalı bankalar aracılığıyla kredi imkanı da sunuluyor.

ZENGİN SOSYAL YAŞAM ALANLARINA YER VERİLİYOR

Yeşilce Aydos’ta; geniş peyzaj alanlarının yanı sıra, çocuk oyun alanları, fitness salonu, sauna, buhar odası, hamam ve yürüyüş yollarının yer aldığı zengin sosyal donatılara yer veriliyor. Projede ayrıca 7/24 güvenlik hizmetinin yanı sıra 350 araçlık kapalı otopark ta yer alıyor.

DOĞANIN İÇİNDE, ULAŞIMIN MERKEZİNDE

Ulaşım ağlarıyla çevrelenmiş bir noktada konumlanan Yeşilce Aydos, lokasyonunun en ulaşılabilir projesi olarak dikkat çekiyor.
E-5 ve TEM Otoyolu’na 5 dakika mesafede bulunan Yeşilce Aydos; Metro’ya 3, Yüksek Hızlı Tren’e 7, Sabiha Gökçen Havalimanı 5, İDO iskelesine ise 7 dakikalık mesafeda konumlanıyor.
Yakınında bulunan AVM’leriyle modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan proje ayrıca, eğitim ve sağlık kuruluşlarının bulunduğu bir merkezde yer alıyor.

Yeşilce Aydos fiyat listesi

Konut Tipi Büyüklüğü (m2) Fiyat Aralığı (TL)

2+1 83 284.280 – 297.670
2+1 98 334.750 – 424.360
2+1 113 335.350 – 428.480
3+1 130 449.080 – 576.800

Yeşilce Aydos ödeme planı

Yeşilce Aydos iletişim

KİPTAŞ YEŞİLCE AYDOS PROJESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!

Bunları da beğenebilirsin