ZER Göztepe, Fikirtepe’yi sallayacak: Ceylan ve KİPTAŞ imzayı attı!

ZER Göztepe projesi için beklenen imzalar atıldı. Ceylan İnşaat’ın Fikirtepe kentsel dönüşüm pilot bölgesinde hayata geçirdiği ZER Göztepe projesinde KİPTAŞ ile imzalar atıldı. Ceylan İnşaat’ın projesi, KİPTAŞ ve İller Bankası garantörlüğünde hayata geçirilecek. İşte Fikirtepeli hak sahipleri ve yatırımcıların merakla beklediği o imzalar ve detaylar…

Ceylan İnşaat, Fikirtepe’deki Zer Göztepe projesini İlbank ve KİPTAŞ ortaklığı ile hayata geçiriyor. Ceylan İnşaat’ın Fikirtepe’deki 3031 ve 3032 numaralı adalardakisözleşmelerini yüzde yüze getirdiği 105.000 metrekare inşaat alanlı Zer Göztepe projesi, İller Bankası garantör ortaklığı ile Ceylan İnşaat’ın projesi olarak inşaa edilecek.

Zer Göztepe, 675 konuttan meydana gelecek bir yaşam projesiolarak yükselecek. 15 dönüm arsa alanı üzerinde ve 105 bin metrekare inşaat alanına sahip olacak şekilde 3 panoramik bloktan oluşacak Zer Göztepe’de; 60 metrekare ile 250 metrekare arasında büyüklüğe sahip; 1+0’dan 5+1’e kadar farklı konut tiplerinde daireler bulunacak.

Ceylan İnşaat’tan Fikirtepe’de ikinci proje; ‘Zer Göztepe’

Kadıköy’de Fikirtepe kentsel dönüşüm bölgesinde Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesini hayata geçiren Ceylan İnşaat, aynı ilçedeki ikinci projesi Zer Göztepe için hazır.

Zer Göztepe’nin teslim süresi, inşaata başladıktan itibaren 3 yıl boyunca sürecek. Ancak Ceylan İnşaat, projeyi kullanıcılarına daha erken teslim etmeyi planlıyor.

ZER GÖZTEPE PROJESİNİ FOTOGALERİDE İNCELEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Muammer Ceylan: “85 milyon dolarlık yatırımımız ZER Göztepe’yi bitirmek için hazırız”

ZER Göztepe projesi için imza toplantısı -soldan sağa- Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ozan Ceylan, KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, Ceylan İnşaat Satış ve Proje Koordinatörü Kubilay Kişin ile birlikte çekilen anı fotoğrafıyla sona erdi...
ZER Göztepe projesi için imza toplantısı -soldan sağa- Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ozan Ceylan, KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, Ceylan İnşaat Satış ve Proje Koordinatörü Kubilay Kişin ile birlikte çekilen anı fotoğrafıyla sona erdi…

Konuyla ilgili açıklama yapan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mumammer Ceylan, “Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin göreve gelir gelmez Fikirtepe kentsel dönüşüm bölgesine özel önem vermesi, bürokratik engellerin azalması gibi sevindirici gelişmelerin neticesinde son olarak İller Bankası ve KİPTAŞ ortaklığımızla daha da hızlı bir sürece girmiş bulunuyoruz. Zer Göztepe, bizim 85 milyon dolarlık bir yatırımımız ve bölgedeki ikinci projemiz. Bu yüzden projeye heyecanla başlayacağız ve bitirmek için hazırız. Bu hareketlilik mutlaka proje takvimimize de olumluyansıyacaktır.” dedi.

ZER Göztepe nasıl bir proje olacak?

zergoztepesari

CEYLAN İNŞAAT YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI OZAN CEYLAN’IN ANLATIMIYLA ZER GÖZTEPE DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!

ZER Göztepe nerede?

ZER Göztepe projesinin konumu harita üzerinde şöyle…

Ceylan İnşaat, sektördeki tecrübesini konuşturuyor

Farklı sektörlerdeki 35 yıllık tecrübesini 1995 yılında inşaat sektörüne taşıyan Ceylan İnşaat, kalite ve güvenden taviz vermeden yaşama değer katan birçok projeyi hayata geçirme hedefiyle çalışıyor. ‘Önce İnsan’ prensibiyle tüm iş süreçlerini yürütmenin ötesinde üstün hizmet anlayışını bilgi ve deneyimiyle birleştiren Ceylan İnşaat, dün olduğu gibi bugün ve yarın da aynı tutkuyla insanların mutlu ve huzurlu yaşayacakları yaşam alanları geliştirmeye devam ediyor. Bu bakış açısını bugüne kadar 500.000 metrekare konut imalatına da taşıyan Ceylan İnşaat, sektördeki bilgi birikimini değişen beklentileri karşılama adına yeni projelerine de taşıyor. Ceylan İnşaat; Zer Bakırköy, Zer Mecidiyeköy, Zer Bostancı, Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Zer Göztepe, Zer Levent ve Zer Kartal olmak üzere 3000 konut ve ticarilerden oluşan projelerini önümüzdeki 5 yıl içinde müşterileriyle buluşturma hedefiyle yoluna devam ediyor.

Ceylan İnşaat iletişim

Web: www.ceylaninsaat.com.tr

Bunları da beğenebilirsin