ZER Kartal fiyat listesi Kasım 2017

ZER Kartal fiyat listesi nerede? ZER Kartal fiyat listesi 1+1 konutlar için ne diyor? ZER Kartal fiyat listesi içinde 2+1 konutların fiyatları kaç TL’den başlıyor? ZER Kartal fiyat listesi 3+1 konut fiyatları için hangi rakamları veriyor? Ceylan İnşaat, ZER Kartal projesinde peşin ödemede ne kadar indirim yapıyor? İşte ZER Kartal fiyat listesi ve detaylar…

ZER Kartal fiyat listesi 1+1 konutlar için kaç liradan başlıyor? ZER Kartal fiyat listesi 2+1 konutların fiyatını kaç TL’den başlatıyor? ZER Kartal fiyat listesi 3+1 konut fiyatları başlangıç rakamını ne kadar veriyor? Ceylan İnşaat ZER Kartal fiyat listesi üzerinden peşinde ne kadar indirim yapıyor? ZER Kartal fiyat listesi, Türkiye’nin imar ve kentsel dönüşüm platformu imarpanosu.com farkıyla yayında…

ZER KARTAL DETAY VE TALEP FORMU İÇİN TIKLAYIN!

ZER Kartal kimin projesi? 

ZER Kartal, Ceylan İnşaat ve Artuklu Emlak Yatırım ortaklığıyla hayata geçen ZER Kartal Adi Ortaklığı tarafından inşa ediliyor.

ZER Kartal nerede? 

ZER Kartal, İstanbul’un Anadolu yakasındaki ilçesi Kartal’daki Hürriyet Mahallesi Cumhur Sokak, Numara 10 adresinde konumlandırıldı. E-5 Karayolunun hemen yanı başında konumlanan projeden metro istasyonuna 2 dakikada, Pendik Marinaya ve İDO Pendik İskelesine 5 dakikada, Aydos Ormanı’na 10 dakikada, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 15 dakikada ulaşım sağlanabiliyor. Proje hastane, okul gibi önemli kurumlara olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

ZER Kartal’ın harita üzerindeki konumu şöyle;

ZER Kartal metrekare fiyatı nedir? 

ZER Kartal projesinde metrekare fiyatı 4 bin 900 TL ile 5 bin 500 TL arasında değişiyor.

ZER Kartal fiyat aralığı kaç TL arasında?

ZER Kartal fiyat listesi (detaylar aşağıda) 367 bin 500 TL ile 868 bin TL arasında değişiyor.

ZER Kartal ödeme planı

10 yıl boyunca Ceylan İnşaat garantisinde olan ZER Kartal’da konut ve ticari alanlarda ön satışlara özel yüzde 30 peşin, vade farksız 72 aya varan vade seçenekleri ile taksit imkânı sunuluyor. Ceylan İnşaat, ZER Kartal’da peşinde yüzde 10 indirimle birlikte firma bünyesinde 4 alternatifli özel ödeme planı hazırlıyor.

ZER Kartal fiyat listesi – Kasım 2017

ZER Kartal projesinde;

Büyüklüğü 75-80 metrekare arasındaki 1+1 konutların fiyatları 367 bin 500 TL‘den,

Büyüklüğü 117-130 metrekare arasındaki 2+1 konutların fiyatları 596 bin 700 TL‘den,

Ve büyüklüğü 155 metrekare olan 3+1 konutların fiyatları 759 bin 500 TL‘den başlıyor…

ZER Kartal iletişim

Web: www.zerkartal.com

Bunları da beğenebilirsin