1 Step 1
Talep Formu
Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

AS Concept ön talep dönemi uzadı

AS Concept, yüzde 10’dan başlayan peşinatlar, 60 aya varan vadeler ve bütçeye uygun taksitli ödeme imkanı sunarak gördüğü ilgi üzerine ön talep dönemini uzatma kararı aldı. Detaylar şöyle...

AS Concept, yüzde 10’dan başlayan peşinat, 60 aya varan ödeme seçenekleri ve bütçeye uygun taksitli ödeme avantajı ile büyük ilgi görünce ön talep dönemini uzattı.

Farklı daire seçenekleri

Projenin rakiplerinden ayrılan önemli bir özelliği, tamamen kendi arsası üzerine geliştirilmiş olması… Detaylar haberde…

Toplam 13 bin 839 metrekare arsa üzerine inşa edilen AS Concept’te 1+1’den 4+1’e kadar farklı büyüklüklerde 605 daire ve 21 adet ticari birim yer alıyor.

Sosyal donatıları arasında açık yüzme havuzu, fitness alanları, sinema odaları, etkinlik alanları ve kafe-restoran gibi olanaklar bulunan AS Concept, bölgede diğer projelerden farklılaşarak tüm ihtiyaçları karşılamaya odaklanıyor.

Alışveriş, eğitim ve sağlık imkânları geniş

Altınbaş üniversitesine yürüyüş mesafesi, Kültür Üniversitesi, Medipol Mega ve Acıbadem Atakent hastanelerine hızlı ve rahat ulaşım, Masko, İstoç, Oto Center, Tekstilkent ve Kuyumcukent gibi önemli ticaret merkezlerinin göbeğinde, Mall Of İstanbul, 212, Nurol Park ve Ocassion gibi Alışveriş Merkezleri’nin ve TEM otoyolunun yanı başında olan AS Concept, biri 300 metre uzaklıkta olmak üzere 3 adet yakın metro istasyonları ile ulaşımı sorun olmaktan çıkarıyor.

Erişimi kolay proje

Güneyinde Bahçelievler ve Bakırköy, doğusunda Ataköy ve Yeşilköy, batısında Küçükçekmece ve Başakşehir olan AS Concept, Basın Ekspres bölgesindeki en önemli sürdürülebilir konut projesi olarak öne çıkıyor.

AS Concept ne zaman teslim?

Aralık 2025’te teslim edilmesi hedeflenen AS Concept, titiz mimari detayları ve kaliteli kaplama malzemeleri ile göze hitap ederken şehrin göbeğinde olup kalabalıktan uzak bir şekilde yaşanabilecek modern daire tipleriyle yepyeni bir hayatın kapılarını aralıyor.

AS Concept ön talep dönemi ne zamana kadar uzatıldı?

AS Yapı tarafından Basın Ekspres Yolu’nda inşası süren AS Concept projesinde devam eden ön talep toplama dönemi, Ramazan Bayramı sonuna kadar uzatıldı.

1 Step 1
Talep Formu Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right