300x250

Başakşehir Avrasya Konutları 2’de ön talep fırsatları!

Başakşehir Avrasya Konutları 2 ön talep fırsatı devam ediyor... Fuzul Yapı’nın Başakşehir Avrasya Konutları 2 Projesi’nin ön talep fırsatlarından yararlanmak isteyenler, lansman öncesi avantajlı fiyatlarla konut sahibi olma imkanına sahip olacak.

Fuzul Yapı’nın şehrin yeni merkezi mottolu projesi Başakşehir Avrasya Konutları 2’nin ön talep fırsatları sürüyor.

İstanbul Başakşehir’de bir marka hâline gelen Fuzul Yapı, bölgede gerçekleştirdiği prestijli projelerine bir yenisini daha ekliyor. Başakşehir Avrasya Konutları 2

25 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen ticari ve konut karma yapılarından oluşan proje, prestijli lokasyonlara, ulaşım ve sağlık merkezlerine yakın konumuyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Başakşehir Avrasya Konutları 2 fiyat listesi kaç TL’den başlıyor?

44 adet 1+1, 232 adet 2+1, 116 adet 3+1, 13 adet ise 4+1 daire tipi bulunan projenin 1+1 daire tiplerinin tamamının satışı gerçekleştirildi.

Geri kalan dairelerin fiyatları da ‘3 milyon 120 bin lira’dan başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

Yüzde 30 peşin, yüzde 70’i ise 36 ay vadeli ödeme imkânı sunulan proje, yatay mimari konseptine uygun olarak tasarlandı.

Has bahçe keyfi

9 blok ve zemin kat+9 kat şeklinde planlanan projenin zemin kat dairelerinin kendilerine has bahçe kullanımı imkânları da bulunuyor.

Bin 400 metrekare alana sahip sosyal tesis alanı bulunan projede yüzme havuzu, hamam ve saunanın yanı sıra fitness da yer alıyor. Ayrıca projede toplam 540 araç kapasiteli kapalı ve açık otopark da bulunuyor.

Başakşehir Avrasya 2 iletişim

Başakşehir Avrasya 2 projesini incelemek için buraya tıklayın!

Bunları da beğenebilirsin