1 Step 1
Talep Formu
Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Boss4 Gayrimenkul 3 milyon TL’den başlayan fiyat listeleriyle yeni kampanyada

Boss4 Gayrimenkul, ‘Yeni Evim Kampanyası’na dört projeyle destek veriyor. Abdülkadir Akkuş, “Alya Dream, Alya Dolunay, Alya Bella ve Alya 4 Mevsim projelerinde 15 yıl vade ve yüzde 0,69’dan başlayan kredi faiz oranlarıyla bu kampanyada varız” dedi.

Gayrimenkul sektörünün en önemli oyuncularından BOSS4 Gayrimenkul, ‘Yeni Evim Konut Finansman Programı’na dört projesiyle destek verdiğini açıkladı. ‘Yepyeni Fırsatlarla Yeni Eviniz Hazır’ sloganıyla konut edindirme kampanyasına dahil olduklarını duyuran BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, ‘Alya Dream’, Alya Dolunay’, ‘Alya Bella’ ve ‘Alya 4 Mevsim’ projelerinde 15 yıl vadeyle yüzde 0,69’dan başlayan kredi faiz oranlarıyla konut edindirme kampanyasına dahil olduklarını belirtti.

Dairelerin tapuları hazır

BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş’un açıklaması haberde…

Projelerin tapularının hazır olduğunu da kaydeden Abdülkadir Akkuş “Konut satış rakamlarının istenilen seviyeye ulaşması için konut üreticilerinin de konut almak isteyen kesimin de kampanya ve teşviklerle desteklenmesi gerekiyordu. Yeni Evim Kampanyası’yla hem orta gelirliyi ev sahibi yapmak, hem de konut sektörünü canlandırmak için uygun şartlar sağlanmış oldu. Özellikle faiz oranlarının yüzde 1’in altında kalması ve uzun vadeye yayılması ile konut ediniminde önemli bir adım atılmış oldu. Biz de bu kampanyaya dört projemizle dahil olduk. Vatandaşı Alya Dream, Alya Dolunay, Alya Bella ve Alya 4 Mevsim projelerimizde 15 yıl vadeyle yüzde 10 peşin yüzde 0,69’dan başlayan kredi faiz oranlarıyla konut sahibi yapmak üzere harekete geçtik” diye konuştu.

Alya Dream fiyat listesi kaç TL’den başlıyor?

Butik bir proje olarak hayata geçen ‘Alya Dream’ 130 ila 352 metrekare aralığında 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks dairelerden oluşuyor.

BOSS4 Gayrimenkul’ün inşa ettiği projelerden ‘Alya Dream’, Beylikdüzü Kavaklı’da üç blokta 94 daire ve 17 ticari alan olarak inşa ediliyor.  Daire fiyatları 6 milyon 595 bin TL’den başlayan projenin Haziran 2024 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.

Alya Dolunay fiyat listesi kaç TL’den başlıyor?

Alya Dolunay, 3+1, 5+2 dubleks daire tipinde 108 daire ve 12 dükkân olmak üzere 120 bağımsız bölümden oluşuyor…

Yine Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Atatürk Bulvarı’nda yer alan ‘Alya Dolunay’ ise 5 bin 56 metrekarelik alan üzerinde iki blokta 3+1 ve 5+2 dubleks daire tipinde 108 daire ve 12 dükkandan oluşuyor. Daire büyüklükleri 183 ile 357 metrekare arasında değişen projede daireler ise 8 milyon 740 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

‘Alya Dolunay’, 3 bin 634 metrekarelik geniş peyzaj alanına sahip geniş bahçesi, kapalı havuz, spor salonu, etkinlik-toplantı odası, Türk hamamı ve saunadan oluşan sosyal dolanı alanları ile dikkat çekiyor. Alya Dolunay’ın Nisan 2023 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.

Alya Bella fiyat listesi kaç TL’den başlıyor?

Lükste sınırları aşan konforlu yaşam alanlarının en modern örneğini sunan ‘Alya Bella’, her villasında yer alan geniş bahçesi ile doğanın içinde üst düzey bir yaşam vaat ediyor.

Beylikdüzü Gürpınar’da konumlanan 12 lüks villadan oluşan ‘Alya Bella’ ise sahip olduğu 4 bin 603 metrekarelik geniş peyzaj alanı ve her villaya özel bahçesiyle yatırımcılarına özel bir yaşam alanı sunuyor. Tüm detayı çok özel tasarımlara sahip proje, lükste sınırları aşan bir yaklaşım sunuyor. Fiyatları 23 milyon 300 bin TL’den başlayan ‘Alya Bella’ villalarının Nisan ayında teslim edileceği belirtiliyor.

Alya 4 Mevsim fiyat listesi kaç TL’den başlıyor?

Alya 4 Mevsim fiyat ve metrekare bilgileri haberde…

BOSS4 Gayrimenkul’ün Esenyurt’ta aile konseptine uygun olarak hayata geçirdiği ‘Alya 4 Mevsim’ projesi ise 11’er katlı dört adet blokta toplam 217 daire ve altı ticari alandan meydana geliyor. İki bloğun inşaatının tamamlandığı proje, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşuyor. Toplam 4 bin 250 metrekare peyzaj alanı bulunan ‘Alya 4 Mevsim’de 700 m2 büyüklüğünde bir sosyal alan da yer alıyor. Daire fiyatları, 3 milyon TL’den başlayan projenin 29 Ekim’de teslim edilmesi planlanıyor.

BOSS4 Gayrimenkul

BOSS4 Gayrimenkul; yenilikçi ve çevreci bir anlayışla çok sayıda prestijli projeye imza atan Akkuş Gayrimenkul ve Türkiye’den inşaat malzemeleri ithalatı gerçekleştiren Lübnanlı El Khatib Group’un güçlerini birleştirerek kurduğu bir şirkettir. BOSS4 Gayrimenkul’ün kurucu ortağı olan Akkuş Gayrimenkul, gayrimenkul ve inşaat sektöründe Alya markası adı altında konut projeleri üreterek sektörde yer aldı. Şirketin diğer ortağı olan Lübnanlı El Khatib Group ise 1993 yılından bu yana inşaat, ticaret, altyapı, tarım gibi alanlarda sürdürdüğü projeler için Türkiye’den inşaat malzemeleri ithalatı gerçekleştirerek büyük yatırım portföyleri oluşturmuştur. Her iki şirket, edindikleri köklü tecrübeden yola çıkarak 2017 yılında kurdukları BOSS4 Gayrimenkul ortaklığı ile güçlerini birleştirmiştir. Akkuş Gayrimenkul, şirketin ortakları arasında en büyük temsil gücüne sahiptir. BOSS4 Gayrimenkul kurulduğu günden bu yana beş yılda Alya markasıyla toplam 8 projeyi, 631 adet konutu ve 38 ticari gayrimenkulün inşaatını tamamlayarak zamanında teslim etmiş bulunuyor. Son olarak Bahçeşehir’de ‘Alya Bahçe’ Beylikdüzü’nde ‘Alya Dream’ ve Zeytinburnu’nda ‘Alya Konakları Merkez Efendi’ projelerine başlayan BOSS4 Gayrimenkul, halihazırda toplam altı projede bin 75 adet konut ve 35 ticari gayrimenkul alanın inşaatı sürecine devam ediyor. Öte yandan; şehir merkezine yakın lokasyonlarda proje ve arsa geliştirme faaliyetleri devam eden şirket, bugüne kadar toplam binden fazla aileyi ev sahibi yapmış bulunuyor. BOSS4 Gayrimenkul, yatırımcılarını kısa ve uzun vadede Alya markalı ve yüksek katma değerli projelerle buluşturmayı hedefliyor.

1 Step 1
Talep Formu Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right