Çocuklu aileler için önerebileceğimiz konut projeleri

Kaliteli bir yaşam ve geleceğe yatırım yapmak isteyen çocuklu aile konut tercihleri farklılık gösterebilir. Çocukların gün içinde kendini özgür hissedeceği ve ebeveynlerin de çocuklarının güvenliği hakkında endişe yaşamadığı projeler, yeni nesil tercihler arasında gösterilebilir. Çocuklara oynarken öğrenme keyfi yaşatacak olan konut projeleri ailelerin verecekleri kararlar üzerinde doğrudan etkilidir. Bu yazımızda sizlerle çocuklu aileler için önerebileceğimiz konut projeleri listesini paylaşacağız.

Çeşitli Yaş Gruplarına Yönelik Donatılar

Geniş alanlar üzerinde çeşitli yaş gruplarına yönelik donatıların yer aldığı projeler, çocuklu ailelere şehirde keyifli bir yaşam alanı yaratır. Oyun esnasında beş duyusunu kullanabilecek olan bebek ve çocuklar, doğal ortamlarda sağlıklı bir gelişim gösterebilir.

  • Engelli çocuklara yönelik alanlar
  • Hareketlendirilmiş bölmeler
  • Çocukları doğayla buluşturan mekanlar çocuklu çift konut tercihlerinde etkilidir.

Bahçeli Ev Projeleri

Bir veya birden fazla çocuğu olan aileler için ev dışında yaşam alanları yaratılan konut projeleri özellikle büyük şehirlerde yaşayan ebeveynlerin en büyük hayalidir. Ev dışı alanlarda seçeneklerin artmasının yanı sıra ev içinde de bebek ve çocuklar için özel mekanlar tasarlanmalıdır. Bahçeli, ortak yeşil alanlı, havuzlu ve sosyal tesisleri olan siteler anne ve babaların çocukları için kurmak istedikleri doğal hayatı destekler.

Site içerisinde güvenli oyun alanlarının yaratıldığı, projede yer alan sosyal tesislerde özel günlerin kutlandığı, daire dizaynlarında çocuklu aile ihtiyaçlarının ön planda tutulduğu projeler, konut kiralama veya satın alma kararı üzerinde birinci dereceden etkilidir. Çocuk dostu projelerin ortak özelliği; yürüme ve eğlence alanlarında araç geçişinin yer altından olmasıdır.

Çocuklu Aileleri Hedefleyen Projelerin Ortak Özellikleri

Bebek ve büyüme çağındaki çocukların doğayla iç içe yaratıcılıklarını geliştirerek büyümeleri her ebeveynin en büyük hayalidir. Modern, genç ve çocuklu çift tercihlerini dikkate alarak hazırlanan çocuk dostu projeler son dönemlerin en popüler uygulamaları arasında sayılabilir.

Çocuklu Aileler İçin Önerebileceğimiz Konut Projeleri

İşte çocuklu aileler için önerebileceğimiz konut projeleri:

Çocuklu Aileler İçin Önerebileceğimiz İstanbul Projeleri

Çocuklu aileler için önerebileceğimiz konut projeleri arasında İstanbul’da pek çok seçenek yer alıyor. Hem uygun fiyatlı hem de aradığınız sosyal donatıları içerisinde barındıran projeleri sizin için derledik. Bu projelerin fiyatları, konum başta olmak üzere pek çok parametreye göre değişiklik gösteriyor. Proje adının altında yer alan görsellere tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilir ve form doldurarak proje yetkililerinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Afraze Kartal

Afraze Kartal fiyatlarını Öğrenin

Seven Four Life Acıbadem

Seven Four Life Acıbadem Fiyatlarını Öğrenin

Palm Marin

Palm Marin Fiyatlarını Öğrenin

Marina 24

Marina 24 Fiyatlarını Öğrenin

Renova Evleri

Renova Evleri Fiyatlarını Öğrenin

Tuzla Vista

Tuzla Vista Fiyatlarını Öğrenin

Çukurova Balkon

Çukurova Balkon Fiyatlarını Öğrenin

Elite Concept Fikirtepe

Elite Concept Fikirtepe Fiyatlarını Öğrenin

Tuzla Ambiyans

Tuzla Ambiyans Fiyatlarını Öğrenin

Farilya Asia

Farilya Asia Fiyatlarını Öğrenin

Cebeci Residence Pendik

Cebeci Residence Pendik Fiyatlarını Öğrenin

AND Pastel

AND Pastel Fiyatlarını Öğrenin

Metrohome Suites

Metrohome Suites Fiyatlarını Öğrenin

Çocuklu Aileler İçin Önerebileceğimiz Ankara Projeleri

Çocuklu aileler için önerebileceğimiz konut projeleri arasında Ankara’da da çok fazla seçenek var. Sosyal donatıları ve diğer olanakları da göz önünde bulundurduğumuz listede şimdilik 6 proje yer alıyor. Diğer yandan fiyat olarakta oldukça uygun olduklarını söyleyebiliriz. Proje adının altında yer alan görsellere tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilir ve form doldurarak proje yetkililerinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

One Tower Diplomatique

One Tower Diplomatique Fiyatlarını Öğrenin

SANTRA

SANTRA Fiyatlarını Öğrenin

Next Level Çayyolu

Next Level Çayyolu Fiyatlarını Öğrenin

Meydan Eryaman

Meydan Eryaman Fiyatlarını Öğrenin

Beysu Evleri

Beysu Evleri Fiyatlarını Öğrenin

Meva Şehir

Meva Şehir Fiyatlarını Öğrenin

Çocuklu Aileler İçin Önerebileceğimiz İzmir Projeleri

Çocuklu aileler için önerebileceğimiz konut projeleri arasında İzmir’de şimdilik 2 proje yer alıyor. Oldukça prestijli olan bu projeleri mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Proje adının altında yer alan görsellere tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilir ve form doldurarak proje yetkililerinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Loca Ataşehir

Loca Ataşehir Fiyatlarını Öğrenin

Siena Garden Ulukent

Siena Garden Ulukent Fiyatlarını Öğrenin

KAYNAK: Hürriyet Emlak Projeland