1 Step 1
Talep Formu
Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Dekar Şehirbahçe’de “Hemen Taşın, Sonra Öde” kampanyası

Türkiye’de bahçeli ev konusunda gayrimenkul sektörünün öncüsü Dekar Yapı, heyecan verici bir fırsat sunuyor. Dekar Şehirbahçe projesi, peşin alımlarda yüzde 20 indirim, vadeli alımlarda ise vade farksız 24 ay taksit imkanı sunuyor.

Dekar Yapı, İstanbul Bahçeşehir’deki Dekar Şehirbahçe projesine özel bir kampanya başlattı. Bahçeli ev sahibi olmak isteyenler, Dekar Şehirbahçe’de hemen teslim bahçeli evlerde peşin ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı yakalıyor. Ayrıca, 24 aya kadar vade farksız taksitlendirme ile hemen taşınıp, sonra ödeme imkânı sunuluyor.

Tamamı müstakil girişli ve bahçeli 181 ev

Doğal güzellikleri ve modern yaşamın konforunu bir araya getiren Dekar Şehirbahçe projesi, 41 bin metrekarelik geniş arazi üzerinde, 2+1’den 4+1’e kadar farklı büyüklüklerde tamamı müstakil girişli ve bahçeli 181 evden oluşuyor.

Dekar Şehirbahçe’ye taşınanlar, sadece bahçeli bir yaşamın değil aynı zamanda birbirinden farklı imkânlar sunan sosyal yaşamın tadını çıkaracaklar. Proje kapsamında açık yüzme havuzu, kafe, çocuk parkı, basketbol sahası, peyzaj havuzu ve yürüyüş yolları gibi birçok olanak bulunuyor. Ayrıca, her ev sahibi 2 adet kapalı otoparka da sahip olacak.

1 Step 1
Talep Formu Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right