artas

970x250

artas 1.alt .320x100 1 2
1 Step 1
Talep Formu
Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Duna Pearl konutları teslim ediliyor

Polat Holding’in Budapeşte’deki Duna Pearl Projesinde teslimler başladı. Konut, otel ve mağaza konsepti ile karma bir proje olan Duna Pearl, 75 milyon euro’luk bir yatırımla gerçekleştirildi.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün öncü oyuncusu olan, yatırımlarıyla katma değerli projeleri hayata geçiren Polat Holding; ilk yurt dışı gayrimenkul projesi olan Duna Pearl’ü Avrupa’nın kalbinde, Macaristan’da hayata geçirdi.

Tuna Nehri kıyısında, Margaret Adası’nın karşısında

Göz alıcı konseptiyle Tuna’nın İncisi olarak anılan Duna Pearl, Budapeşte’nin işlek bölgelerinden 13. bölgenin değerli lokasyonlarından, Küçük Manhattan olarak da anılan Ujlipatvaros’ta yer alıyor.

Proje, Margaret Adası’nın tam karşısında; şehir merkezi, metro ve önemli iş merkezlerinin bulunduğu Váci Út’a ise yürüyüş mesafesinde bulunuyor…

Margaret Adası’nın karşısında, bölgenin en büyük parkı Szent Istvan’a komşu konumunda yer alan Duna Pearl, özel tasarlanan konut ve yeşil çatı bahçeleriyle Tuna Nehri’nin kıyısında hayat buluyor.

Budapeşte’nin yeni çekim merkezi

Konut, otel ve mağazalardan oluşan karma bir proje olarak hayata geçirilen Duna Pearl’de, 193 dairenin yanı sıra işletmesini Accent Hotel Management’ın yapacağı, 2022 yaz başında açılacak olan 105 odalı bir Four Points by Sheraton oteli de yer alıyor.

Projede 47-109 metrekare aralığındaki daireler dışında büyüklükleri 36-301 metrekare arasında değişen bağımsız ticari alanlar da yatırımcısı için büyük getiri değeri taşıyor.

Favori lokasyonu, oteli ve ticari alanlarıyla Duna Pearl, şehrin yeni çekim merkezi olarak görülüyor.

Geniş iç hacimli ferah daireleri, Tuna Nehri manzarasından maksimum seviyede faydalanılmasını sağlayan özel tasarım teras ve balkonları, projenin merkezinde yer alan yemyeşil avlusu ve sosyal alanlarıyla Duna Pearl yatırımcısına Budapeşte standartlarının üstünde bir yaşam vadediyor.

Duna Pearl proje künyesi

Proje Yatırımcısı Polat Holding
Yatırım Miktarı 75 Milyon Euro
İnşaat Alanı 42.000 m2
Toplam Satış Alanı 26.500 m2
Rezidans Sayısı 193
Otel Alanı ve Oda sayısı 5.500 m2 – 105 Oda
Kiralanabilir Alan 3.000 m² 
Otopark 236 Araç
Mimari Proje Lamro Kft
1 Step 1
Talep Formu Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right