Emlak Konut kampanyasında hangi konut projeleri var? FOTOGALERİ

Emlak Konut kampanyasında hangi konut projeleri bulunuyor? Emlak Konut kampanyasında İstanbul Avrupa yakasındaki projeler hangileri? Emlak Konut kampanyasında İstanbul Anadolu yakası projeleri hangileri? Emlak Konut kampanyasında Antalya, İzmir, Denizli ve Balıkesir projeleri hangileri? İşte fotogaleriyle o projeler...

Emlak Konut kampanyasında hangi konut projeleri var? Emlak Konut’un ‘Güvenli Yatırım Güvenli Gelecek’ sloganıyla duyurduğu 1.29’luk vade ve 72 aya kadar sabit artış vadeli konut kampanyasında hangi projeler yer alıyor? Emlak Konut kampanyasında İstanbul projeleri hangileri? Emlak Konut kampanyasında İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakası projeleri hangileri? Emlak Konut kampanyasında Antalya, İzmir, Denizli ve Balıkesir’deki markalı konut projeleri hangileri? İşte fotogaleri ile Emlak konut kampanyasında hangi konut projeleri var sorusunun cevabı detaylar…

Emlak Konut’tan 1.29 faiz ve 72 ay vade seçenekli kampanya! ÖDEME TABLOSU

Emlak Konut kampanyasında İstanbul Avrupa yakası projeleri

EMLAK KONUT VADİ EVLERİ 1

Emlak Konut Vadi Evleri’nde müstakil konutlar, Hoşdere millet bahçesinin yanında konumlandırıldı. Teraslı ve bahçeli evlerden oluşan Emlak Konut Vadi Evleri’nde fitness salonu, saunası, yüzme havuzu ve çok daha fazlası yer alıyor. Projede 3+1’den 5+1’e kadar villa ve daire seçeneği sunuluyor.

Emlak Konut Vadi Evleri 1’de 496 konut , 51 villa ve 8 ticari ünite bulunuyor…

Emlak Konut Vadi Evleri 1 künyesi

Projenin Yeri: İstanbul, Başakşehir
Projenin Tipi: Konut+Villa+Ticari Ünite
Konut Seçenekleri: 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 Dubleks, 4+1,4+1 Dubleks Daire, 3+1, 4+1 Villa
Bağımsız Bölüm Sayısı: 496 Konut , 51 Villa, 8 Ticari Ünite

EMLAK KONUT VADİ EVLERİ 2

Emlak Konut Vadi Evleri’nde Bahçekent’te seçkin bir yaşam sunuluyor. Emlak Konut Vadi Evleri 2 sunduğu imkânları, yanı başındaki Hoşdere Milllet Bahçesi’nin doğası ve ulaşım kolaylığıyla dikkat çekiyor.

Emlak Konut Vadi Evleri 2’de fitness salonu, sauna, yüzme havuzu ve daha pek çok imkân tanınıyor.

Emlak Konut Vadi Evleri 2’de 387 konut ve 4 ticari ünite yer alıyor…

Emlak Konut Vadi Evleri 2 künyesi

Projenin Yeri: İstanbul, Başakşehir
Projenin Tipi: Konut + Ticari Ünite
Konut Seçenekleri: 2+1 | 3+1 | 4+1 | 5+1
Bağımsız Bölüm Sayısı: 387 Konut, 4 Ticari Ünite

EBRULİ KAYAŞEHİR

İstanbul’un yeni yaşam merkezi Başakşehir’de hayata geçirilen Ebruli Kayaşehir projesi 2+1, 3+1 ve 4+1 konut alternatiflerinden meydana geliyor. Başakşehir Millet Bahçesi ve bölgedeki metro hattına çok yakın konumda bulunan proje, Kuzey Marmara Otoyolu’na yakınlığıyla İstanbul Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ulaşım ve lokasyon avantajı sunuyor. 30 bin 56 metrekarelik arsa üzerinde konumlandırılan Ebruli Kayaşehir projesinde çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, koşu parkuru, bisiklet yolu, çocuk parkı ve yemyeşil peyzaj alann bulunuyor.

Balkonlu, teraslı ve geniş bahçeli daire modellerinin yer aldığı projede 289 daire ve tüm ihtiyaçlara cevap verecek 7 dükkan yer alıyor.

Ebruli Kayaşehir künyesi

Projenin Yeri: İstanbul, Başakşehir
Projenin Tipi: Konut + Ticari Ünite
Konut Seçenekleri: 2+1 | 3+1 | 4+1 | 5+1
Bağımsız Bölüm Sayısı: 387 Konut, 4 Ticari Ünite

GÖLYAKA İSTANBUL

İstanbul’un yeni yakası Gölyaka’da yeni bir şehir inşaa ediliyor… Sismik deprem izolatör teknolojisiyle yapılan, çoğunluğu göl manzaralı, 717 konut ve 38 ticari bağımsız bölümden oluşan Gölyaka İstanbul projesi, yatay mimarisi, büyük peyzaj ve sosyal alanlarıyla fark yaratıyor. Çocuk oyun parkları, bisiklet ve yürüyüş yolları, kapalı havuzu, fitness salonu, pilates odası, buhar odası, hamam, sauna gibi sosyal imkanların yer aldığı projemizde her daireye ait kapalı geniş otoparklar bulunmakta…

Gölyaka İstanbul’da . 1+1 den 5+1 e kadar çeşitli, geniş teraslı ve bahçeli konut seçenekleri tasarlandı…

Gölyaka İstanbul künyesi 

Projenin Yeri: İstanbul, Avcılar
Projenin Tipi: Konut+Ticari Ünite
Konut Seçenekleri: 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1 – 5+1
Bağımsız Bölüm Sayısı: 717 Konut ve 38 Ticari Ünite

MAJÖR GÖLYAKA

Majör Gölyaka, Avcılar’ın planlı kentleşen Gölyaka bölgesinde sembol niteliğinde bir proje olarak konumlanıyor. 423 konut ve 56 dükkanın yer aldığı Majör Gölyaka, bölgenin çekim merkezi haline gelen 122 bin metrekarelik parkın yanı başında konumlanıyor. Az katlı, yatay mimarisiyle de öne çıkan sahip Majör Gölyaka geniş peyzaj alanları ile spor ve sosyal donatı alanlarına sahip. Yürüyüş yolları, kapalı havuz, fitness salonu, pilates odası, buhar odası, hamam, sauna gibi donatıların yer aldığı Majör Gölyaka’da 1+1 ve 2+1 dairelere birer araçlık, 3+1 ve 4+1 dairelere ise ikişer araçlık otopark alanı sunuluyor.

Majör Gölyaka’da 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve bahçeli, teraslı 4+1 tiplerinde dairelerin yer aldığı projede, dairelerin büyüklüğü ise 56 ile 219 metrekare arasında değişiklik gösteriyor…

Majör Gölyaka künyesi

Projenin Yeri: İstanbul/Avcılar
Projenin Tipi: Konut + Ticari Ünite
Konut Seçenekleri: 1+1 | 2+1 | 3+1 | 4+1
Bağımsız Bölüm Sayısı: 423 Konut, 56 Dükkan

MEYDAN BAŞAKŞEHİR

Meydan Başakşehir, İstanbul Başakşehir ilçesi Başak Mahallesi’nde 1442/1, 1443/1 ve 1444/1 parselleri üzerinde toplam 63 bin 474 metrekare alan üzerine konut ve ticari ünitelerden oluşur halde bina edildi. Toplam 14 konut bloğundan oluşan proje 2+1, 3+1, 4+1,4+1 dubleks, 5+1, 5+1 dubleks, 6+1 dubleks daire tiplerinden oluşan 375 konut olarak planlandı. Zemin +8 kat blok yükseklikleriyle dizayn edildi.

Meydan Başakşehir’de sauna, kapalı yüzme havuzu, spor ve fitness salonları, geniş yeşil alanlar, yürüyüş alanları ve çocuk oyun alanları mevcut…

Meydan Başakşehir künyesi

Projenin Yeri: İstanbul, Başakşehir
Projenin Tipi: Konut
Konut Seçenekleri: 2+1, 3+1, 4+1,4+1 dubleks / 5+1 / 5+1 dubleks / 6+1 dubleks
Bağımsız Bölüm Sayısı: 375 Konut

TUAL GÖLYAKA

İstanbul Avrupa Yakasında, Küçükçekmece gölünün yanı başında, 1.7 milyon metrekare yüz ölçüme sahip Gölyaka isimli yepyeni bir semt kuruluyor. Gölyaka’nın birinci etabındaki Tual Gölyaka, doğa ile bütünleşen yatay mimari tasarımıyla öne çıkıyor. Her dairede geniş teras alanları ya da bahçe kullanımları olan Tual Gölyaka, şehre yakın ama bir o kadar da sakin ve özgün bir yaşam sunuyor. Gölyaka’da yer alacak; kreş, sağlık tesisi, sosyal tesis, cami ve park alanları, eğitim tesisleri, alışveriş üniteleri gibi imkânlardan da yararlanma imkânı sunacak olan Tual Gölyaka, sakinlerini eksiksiz bir semt yaşamı deneyimiyle tanıştırıyor.

Bahçeşehir’in komşusu, Küçükçekmece Gölü’nün yanı başında yer alan konumu ile geleceğin modern yaşam alanı olacak bu yeni semt, yatırımcılar için de cazip fırsatlar sunuyor. Geniş teras alanlarına sahip dairelerin yer aldığı projede, 25 metrekareden 225 metrekareye kadar özel bahçe tahsisli daire seçeneklerinin yanı sıra, bahçe büyüklükleri 248 metrekare ile 390 metrekare arasında değişen, müstakil villa seçenekleri de yer alıyor.

Tual Gölyaka’da 2+1’den 5+1 dublekslere kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor…

Tual Gölyaka künyesi

Projenin Yeri: İstanbul, Avcılar
Projenin Tipi: Konut+Ticari Ünite
Konut Seçenekleri: 2+1, 3+1 , 4+1, 5+1 dubleks
Bağımsız Bölüm Sayısı:

Emlak Konut kampanyasında İstanbul Anadolu yakası projeleri

EMLAK KONUT ÇINARKÖY EVLERİ

İstanbul’un Anadolu yakasındaki ilçesi Çekmeköy’de enerjisi ve huzuruyla sizi büyüleyecek doğal ve yeşil bir yaşam başlıyor. Yatay mimari anlayışıyla tasarlanmış, 138 bin metrekarelik yeşil alanıyla doğal yaşam konseptinde hazırlanan projede 1-1’den 5+1’e farkı konut tipleri yer alıyor.

Az katlı daireleriyle Emlak Konut Çınarköy Evleri özel yüzme havuzu, fitness salonu, bay-bayan hamam, sauna, buhar odası ve kafeteryaların yer aldığı sosyal tesisleri de içinde barındıran müstakil evlerden oluşuyor.

Emlak Konut Çınarköy projesinde 2 bin 106 konut ve 56 ticari ünite bulunuyor…

Emlak Konut Çınarköy Evleri künyesi

Projenin Yeri: İstanbul/Çekmeköy
Projenin Tipi: Konut + Ticari Ünite
Konut Seçenekleri: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
Bağımsız Bölüm Sayısı: 2106 Konut, 56 Ticari Ünite

YENİ FİKİRTEPE

Yeni Fikirtepe’de İstanbul’un en gözde yaşam alanlarından biri oluyor. Eğitim, sağlık, sosyal ve kültürel alanlarıyla tüm detaylarının yeniden tasarlandığı, insanların huzur ve güven içinde yaşayacağı, tamamlandığında İstanbul’un yeni çekim merkezi olması beklenen Yeni Fikirtepe, hak ettiği değerine ulaşıyor. 12 bin 59 bağımsız bölümün, yeşil alanların sürekliliğini bozmayacak şekilde yeniden konumlandırıldığı Yeni Fikirtepe, Anadolu Yakası’nın çehresini değiştiriyor…

Yeni Fikirtepe’de 1+1’den 7+1’e farklı konutlardan oluşan 12 bin 59 bağımsız bölüm yer alıyor…

Yeni Fikirtepe künyesi

Projenin Yeri: İstanbul/Kadıköy
Projenin Tipi: Konut + Ticari Ünite + Ofis
Konut Seçenekleri: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1, 7+1
Bağımsız Bölüm Sayısı: 12.059 Bağımsız Bölüm

BATIYAKASI

Kartal’da yepyeni bir proje hayata geçiyor. Az katlı yatay mimari anlayışı, Göl ve Millet Bahçesi’nin yanı başında, Adalar karşısında Emlak Konut güvencesi ile yepyeni bir yaşam merkezi kuruluyor. Az katlı yatay mimarisiyle şehrin içinde hayata geçen Batıyakası Projesi’nde yaşama dair bir çok olanak sunuluyor.

Batıyakası, 1+1’den 5+1’e kadar farklı konut tipi seçenekleri sunuyor…

Batıyakası künyesi 

Projenin Yeri: İstanbul/Kartal
Projenin Tipi: Konut + Ticari Ünite
Konut Seçenekleri: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
Bağımsız Bölüm Sayısı:

DÜŞLER VADİSİ

İstanbul’da eski adıyla Rhebas, şimdiki adıyla Riva’da inşaa edilen proje bin 332 konut ve 68 ticari üniteden oluşuyor.

Düşler Vadisi, Riva’da…

Düşler Vadisi künyesi

Projenin Yeri: İstanbul, Beykoz
Projenin Tipi: Konut+Ticari Ünite
Konut Seçenekleri: 1+1, 2+1, 3+1 Villa
Bağımsız Bölüm Sayısı: 1332 Konut, 68 Ticari Ünite

Emlak Konut kampanyasında Denizli projesi

EVORA DENİZLİ

Denizli’nin merkezi Merkezefendi’de Emlak Konut güvencesiyle yeni bir yaşam inşaa edildi. Evora Denizli’de 2+1, 3+1, 4+1 ve 5 +1’e kadar daire tipleri yer alıyor.

Evora Denizli projesinde 232 konut bulunuyor…

Evora Denizli künyesi

Projenin Yeri: Denizli, Merkez
Projenin Tipi: Konut+Ticari Ünite
Konut Seçenekleri: 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 Daire
Bağımsız Bölüm Sayısı: 232 Konut

Emlak Konut kampanyasında İzmir projeleri

ALLSANCAK

Allsancak İzmir projesi şehrin kalbi Alsancak’ta ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. İzmir Kordon’a ve bağlantı yollarına yakın lokasyonda yer alan proje; spor merkezleri, özel tasarım tabiat parkı, okul ve oyun parkları, yüzme havuzları, otel, alışveriş mekanları yer alıyor.

1+1’den 5+1’e kadar çeşitli daire seçenekleri sunan projede toplam 1069 daire ve 37 ticari ünite bulunuyor. Allsancak, İzmir konforunu eşsiz Körfez manzarasıyla yaşatıyor.

Allsancak projesinde bin 69 konut ve 37 ticari ünite yer alıyor…

Allsancak künyesi

Projenin Yeri: İzmir, Alsancak
Projenin Tipi: Konut+Ticari Ünite
Konut Seçenekleri: 1+1, 2+1, 2+1 Dubleks, 3+1, 3+1 Dubleks, 4+1, 5+1
Bağımsız Bölüm Sayısı: 1069 Konut, 37 Ticari Ünite

EVORA İZMİR

İzmir Alsancak’ın kalbinde, Kordon’a yürüme mesafesindeki konumuyla dikkat çeken Evora İzmir, metro ve tramvayın yanı başında yükseliyor. Deniz manzarası, lüks oteli, kültür ve sanat merkezi ve daha birçok özelliği ile İzmir’in yeni buluşma merkezi Evora oluyor. Toplam 7 yüksek bloktan oluşan ve 1+1’dan 6+1’e kadar uzanan daire seçenekleri ile herkes için uygun bir yaşam alternatifi sunan proje, geniş peyzaj alanı ile şehrin merkezinde huzur dolu yemyeşil bir yaşamın kapılarını açıyor. Açık ve kapalı havuzu, fitness salonu, çocuk oyun alanları, alışveriş birimlerinin yer aldığı Evora İzmir’de 1150 metrekare kapalı sosyal alan da bulunuyor.

Evora İzmir’de bin 49 konut ve 37 ticari ünite yer alıyor…

Evora İzmir künyesi

Projenin Yeri: İzmir
Projenin Tipi: Konut+Ticari Ünite
Konut Seçenekleri: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 Daire
Bağımsız Bölüm Sayısı: 1049 Konut, 37 Ticari Ünite

Emlak Konut kampanyasında Antalya projesi

PARK YAŞAM ANTALYA

Park Yaşam Antalya, Antalya’nın yeni nesil yaşam projesi olma özelliğiyle de şehir hayatına yepyeni bir bakış açısı getirmeyi hedefliyor. Park Yaşam Antalya’da yüzme, fitness, sauna, hamam, yürüyüş gibi çeşitli aktivitelerle çocuklar için su parkı ve yeni nesil çocuk oyun alanları bulunuyor. Projede; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks seçenekleri bulunmakta… Konut sayısına göre geniş (45 bin metrekare) peyzaj alanına sahip olan proje, Antalya’nın Aksu İlçesi’nde hayata geçiriliyor.

Park Yaşam Antalya projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks konut tiplerinde daireler bulunuyor…

Park Yaşam Antalya künyesi

Projenin Yeri: Antalya, Aksu
Projenin Tipi: Konut+Ticari Ünite
Konut Seçenekleri: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks
Bağımsız Bölüm Sayısı:

Emlak Konut kampanyasında Balıkesir projesi

BALIKESİR EMLAK KONUTLARI

Ege ile Marmara’nın buluşma noktası Balıkesir’de yeni bir yaşam sizler için hayat: Balıkesir Emlak Konutları…

Balıkesir’in merkezinde tüm sosyal imkanların ortasında konumlanan proje, önemli bir lokasyon avantajı sunuyor. Balıkesir Emlak Konutları; yatay mimari anlayışı, sunduğu sosyal ayrıcalıkları, 415 konut ve 29 ticari ünitesiyle Altıeylül İlçesi’nde konumlandırıldı.

Balıkesir Emlak Konutları 415 konut ve 29 ticari üniteden oluşuyor…

Balıkesir Emlak Konutları künyesi

Projenin Yeri: Balıkesir, Altıeylül
Projenin Tipi: Konut+Ticari Ünite
Konut Seçenekleri: 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1
Bağımsız Bölüm Sayısı: 415 Konut , 29 Ticari Ünite

Emlak Konut’tan 1.29 faiz ve 72 ay vade seçenekli kampanya! ÖDEME TABLOSU