970x250
PlayPlay

Fikirtepe 2 ve 3’üncü etaplar ne olacak? Engin Akgüzel anlattı! VİDEO

Fikirtepe 2 ve 3'üncü etaplar Yeni Fikirtepe planlamasında ne durumda? Yeni Fikirder Başkanı Engin Akgüzel, Emre Kulcanay EK TV'de anlattı... O video haberde...

Emre KULCANAY ÖZEL HABER imarpanosu.com

Fikirtepe 2 ve 3’üncü etaplar ne olacak? Fikirtepe’nin kamusal alanda muhatap alınan tek derneği Yeni-Fikirder Başkanı Engin Akgüzel, Emre Kulcanay EK TV’de anlattı. Yeni Fikirtepe 2023 Şifreleri’nin de paylaşıldığı o video-röportaj haberimizde…

Fikirtepe 2 ve 3’üncü etapları anlattı

Yeni-Fikirder Başkanı Engin Akgüzel ile Yeni Fikirtepe projelerinin genel durumunu, teslimleri, 1. Etap satışlarını ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın kazancını, Fikirtepe 2. Etap ve Fikirtepe 3 Etap son durum bilgilerini, Yeni Fikirtepe’nin önceki projelerle kıyaslamasını konuştuk.

Türkiye’nin imar ve kentsel dönüşüm platformu, Fikirtepe hak sahipleri ve yatırımcılarının takip ettiği tek adres olan imarpanosu.com sitesinde de tüm detaylarıyla yer alacak olan Fikirtepe ikinci etap ve üçüncü etaplardan ilk bilgiler, şimdiden Fikirtepe’nin en etkili ismi Engin Akgüzel’in anlatımıyla bu röportajda.

Engin Akgüzel, Yeni Fikirtepe’nin 2023 şifrelerini verdi

Öte yandan Yeni-Fikirder Başkanı Engin Akgüzel, bu röportajda Emlak Konut Fikirtepe satış raporundan bilgilerle, Yeni Fikirtepe projelerinin durumu, müteahhit firmalardan eski kira alacakları ve eksik metraj ile ilgili mahkeme kararlarını, maketten ev satın alan tüketicilerin son durumunu, Yeni-Fikirder’in doğduğu Leke Fikirtepe suç mahallinden son haberleri de sizler için anlattı.

“İnşaat yapılmayan yapı adası yok. 18 Yapı adamı var biliyorsunuz. Başladı ve yükselenler de var…” diyen Akgüzel, şunları söyledi:

“Bir kısmı gayet de hızlı gidiyor yapılıyor inşaatlar yani kaba inşaatı hemen hemen bitme noktasına gelen şu an için iyi gidiyor.

Fikirtepe 2. Etap ve Fikirtepe 3. Etap ile ilgili sıkıntı çok büyük Aslında oradaki insanlar büyük sorun yaşıyorlar biliyorsunuz devamlı yangınlar çıkıyor patlamalar oluyor ölen insanlar var ya var ve önümüzde bir İstanbul depremi gerçeği var. Uzmanlar devamlı uyarıyorlar büyük bir deprem geliyor diye… Bakanlık hali hazırda ikinci ve üçüncü etaplarla ilgili hiçbir çalışma yapmadı.”

Yeni-Fikirder Başkanı Engin Akgüzel’in açıklamalarının tamamı bu video-röportajda:

VİDEOYU YOUTUBE’DE İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin