300x250

Fikirtepe Pana Dream adası bitince böyle olacak! FOTOGALERİ

İstanbul Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü, Fikirtepe'nin en sorunlu yerlerinden Pana Dream adasının tamamlanınca nasıl olacağının resmini çıkardı. İşte görsellerle Pana Dream adasının bitinceki hali...

Fikirtepe Pana Dream adasının bitince nasıl bir proje olacağı, İstanbul Altyapı ve Kentsel Dönüşüm İl Müdürlüğü tarafından paylaşılan görsellerde belli oldu.

yenifikirtepe.com, İhalesi Tamamlanan 6 No’lu Parsel’in proje görsellerini yayımladı.

490 milyon 560 bin TL’lik proje!

Yeni Fikirtepe projesi kapsamında Emlak Konut GYO tarafından ihaleye çıkarılan arsa ve Brooklyn Dream projesini Kuzu Toplu Konut İnş. A.Ş., 490 milyon 560 bin TL + KDV bedelle aldı. İmzalar, 12 Kasım’da atıldı. Emlak Konut, ihale sonucunu 16 Kasım 2021 Salı günü saat 11:43’te Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) şöyle bildirdi:

“T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Şirketimiz arasında imzalanan “Dönüşüm Uygulamalarına İlişkin İş Birliği Protokolü” çerçevesinde Bakanlık adına Şirketimiz tarafından ihale edilen İstanbul Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi 3461/1 Parsel İnşaatı İşi’nin sözleşmesi, Yüklenici Kuzu Toplu Konut İnş. A.Ş. ile 12.11.2021 tarihinde imzalanmıştır.

Sözleşme Bedeli: 490.560.000 TL + KDV’dir.”

Gitti ‘Kurtlar’, geldi ‘Kuzu’lar

 

Kurtlar kaçtı, kuzular ne yapacak? VİDEO

Brooklyn Dream Yapı adasında neler olacak?

İstanbul’u birbirine bağlayan tüm yollara hakim ve toplu taşıma araçlarına en yakın konumda yer alan Yeni Fikirtepe (6 Parsel) yepyeni bir hayatın kapılarını açıyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı büyüklük ve nitelikte konut seçenekleriyle ve sosyal donatılarıyla Anadolu yakasının merkezinde şehrin karmaşasından uzak huzurlu bir yaşam sunuyor.

Pana Dream adasında kaç konut olacak?

Proje Tipi: Konut+Ticari Ünite
Konut Sayısı: 609
Ticari Ünite Sayısı: 19
Toplam Bağımsız Bölüm: 628

Proje Konseptinde neler var? 

Pana Dream adasında inşa edilecek proje dahilinde yeşil alanlar, sosyal alanlar, 24 saat güvenlik,  entegre ulaşım ağları, çocuk oyun alanı ve eğitim kurumları yer alacak.

Bunları da beğenebilirsin