1 Step 1
Talep Formu
Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Fuzul GYO Ispartakule’de!

Fuzul GYO, bu kez Avcılar Ispartakule’de yeni bir konut projesine imza atacağını duyurdu. Fuzul GYO Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Akbal'ın açıklamalarıyla detaylar şöyle...

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün öncü şirketlerinden biri olan Fuzul GYO, yeni konut projesi için harekete geçti. Bugüne kadar hayata geçirdiği tüm projelerde bulunduğu bölgeye değer katan Fuzul GYO, bu kez Avcılar Ispartakule’de yeni bir konut projesine imza atacağını duyurdu.

Türkiye’nin önemli gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olan Fuzul GYO, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Bugüne kadar birçok başarılı projeye imza atan şirket, İstanbul’da Avrupa yakasının dev yerleşim alanlarından biri olan Avcılar’da yeni bir proje için sözleşme imzaladığını duyurdu.

Fuzul GYO Ispartakule projesi kaç metrekare üzerinde?

Kat karşılığı olarak hayata geçirilecek olan söz konusu proje, toplam 47 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde 156 bin metrekarelik inşaat alanında konut ve ticari ünitelerden oluşacak. Yeşil alanların da olacağı projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş konutlar bulunacak.

Fuzul GYO Ispartakule projesi ne zaman tamam?

Fuzul GYO Avcılar projesinde yer alacak dükkanlar ise burada oluşacak yaşama hem büyük kolaylık hem sosyallik hem de enerji katacak. Projenin inşaatı ise ruhsat tarihinden itibaren 36 ay sonra tamamlanacak.

Zeki Akbal: “Yeni bir yaşamın kapılarını aralayacağımıza inanıyorum”

Projeye ilişkin değerlendirmelerde bulunan Fuzul GYO Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Akbal, “Fuzul GYO olarak, yine yatırımcılarımıza yüksek katma değerli bir proje sunacak olmanın heyecanı içindeyiz. Avcılar, İstanbul’un en yoğun yerleşiminin olduğu bölgelerinden biri. Yatırımcılarımız kısa sürede yüksek prim elde ederken, aynı zamanda güvenli ve konforlu bir alanda yaşamlarını sürdürüyor olacak. Değişen ve dönüşen şehir hayatının ihtiyaçlarına uyumlu projeler geliştirmeye azami özen gösteriyoruz. Bu anlamda üzerinde titizlikle çalıştığımız aile merkezli projemizde, sosyal donatı alanlarımızla da yeni bir yaşamın kapılarını aralayacağımıza inanıyorum. Önümüzdeki dönemde ise yine yatırım ivmemizi korurken doğru stratejilerle sürdürülebilir değer üretmeye odaklanmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

1 Step 1
Talep Formu Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right