1 Step 1
Talep Formu
Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Hayat City Mahmutbey fiyat listesi 4 milyon 126 bin TL’den başlıyor

Hayat City Mahmutbey fiyat listesi 4 milyon 126 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Özak GYO, Hayat City Mahmutbey projesinde sıfır faiz, 18 ay vade kampanyası başlattı. Detaylar haberde...

Hayat City Mahmutbey fiyat listesi başlangıç fiyatı açıklandı: 4 milyon 126 bin TL… Hayata geçirdiği projeler ve geliştirdiği ürünlerle sektör trendlerini belirleyen Özak GYO, bulunduğu bölgeyle uyumlu, yaşam kalitesini yükselten projelere imza atma geleneğini sürdürüyor.

Özak GYO, “Bir Adımda Hayat Başlar!” fikriyle insan yaşamına kalite ve kolaylık katacak yeni projesi Hayat City Mahmutbey’i tasarladı.

Hayat City Mahmutbey nerede?

İnsan yaşamına katma değer sağlayan Özak GYO, yeni projesiyle şehrin yeni iş merkezi Basın Ekspres’e komşu, bir adımda Mahmutbey Metro istasyonuna ulaşılabilmesi ile İstanbul’da aranan en önemli konforu sunuyor. Proje çevresinde bulunan AVM’ler, iş merkezleri, oteller, ve üniversiteler ile yatırım değerinin yüksekliği dikkat çekiyor.

Yüzde sıfır faizle 18 ay vade kampanyasıyla satışa sunulan Hayat City Mahmutbey, her ayrıntının düşünüldüğü 1+1’den 3+1’e kadar fonksiyonel daire tasarımları ile yalın ve modern mimari çizgilere sahip, peyzaj alanlarının maksimize edildiği bir yaşam sunuyor.

Hayat City Mahmutbey fiyat listesi kaçtan başlıyor?

Ulaşımı ve hayatı kolaylaştırmayı merkezine alan ve 4 milyon 126 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan daireler, değeri her gün artan konumu sayesinde hem yatırım hem de oturum düşünenlere fırsat sunuyor.

1 Step 1
Talep Formu Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right