300x250

Hilal Hill fiyat listesi 2 milyon 50 bin TL’den başlıyor

Hilal Hill fiyat listesi 2 milyon 50 bin liradan başlangıç gösterirken kaça kadar çıkıyor? İşte Hilal Hill fiyat listesi fiyat aralığı ve Bahaş Holding CEO’su Abdüssamet Bahadır'ın o açıklaması...

Hilal Hill fiyat listesi 2 milyon 50 bin TL’den başlangıç gösteriyor… Peki Hilal Hill fiyat listesinde fiyatlar kaç TL arasında? Bahaş Holding CEO’su Abdüssamet Bahadır’ın açıklamasıyla Hilal Hill fiyat listesi fiyat aralığı ve proje detayları şöyle…

Bahaş Holding’in Fkg İnşaat ve Stta İnşaat ile birlikte Büyükçekmece’de hayata geçirdiği Hilal Hill Kentsel Dönüşüm Projesi tüm hızıyla ilerliyor…

Hilal Hill Büyükçekmece Kentsel Dönüşüm Projesi ikinci etapta satışlar başladı

Kentsel dönüşüm uzmanı Bahaş Holding, Fkg İnşaat ve Stta İnşaat ile birlikte Büyükçekmece’de hayata geçirdiği Hilal Hill Kentsel Dönüşüm Projesi’nde ikinci etabın satışlarına başladı. Birinci etapta daire teslimlerine sayılı günler kala, ikinci etapta da satış aşamasına gelindi. Büyüklükleri 135 m2 ila 270 m2 olan ikinci etap dairelerin fiyatları
2 milyon 50 bin TL ila 6 milyon 425 bin TL arasında değişiyor.

Kentsel dönüşüm yatırımlarıyla dikkat çeken Bahaş Holding, Fkg İnşaat ve Stta İnşaat Ortaklığı ile birlikte hayata geçirdiği Hilal Hill Büyükçekmece Kentsel Dönüşüm Projesi’nin ikinci etabında satışlar başladı.

Projenin planlandığı şekilde ilerlediğini belirten Bahaş Holding CEO’su Abdüssamet Bahadır, inşaatın aralıksız devam ettiğini kaydetti. Bahadır “Büyük bir depremin beklendiği İstanbul’da riskli konutları dönüştürmeyi kendimize görev edindik. Kentsel dönüşüm projelerine özel önem veriyoruz. Hilal Hill Büyükçekmece, 13 ayrı parselde 80 bin metrekarelik alanda 10 etaptan oluşan çok kapsamlı bir proje. Projenin ilk etabı son derece hızlı ilerliyor. Teslimine çok kısa bir zaman kaldı. İlk etabın satışları neredeyse tamamlandı, hatta 2+1 ve 3+1 daireler tükendi. Şimdi de ikinci etap için düğmeye bastık. Hilal Hill Büyükçekmece Kentsel Dönüşüm Projesi ikinci etapta inşaat başladı, satış ofisimiz hazır. Bu alanda 70 daireyi dönüştürüyoruz. İkinci etap bittiğinde toplam 138 daire inşa edilmiş olacak, bunun 77 adetlik kısmı Bahaş Holding, Fkg İnşaat ve Stta İnşaat Ortaklığı’na ait bulunuyor. Projemizin bu kısmını 18 ayda teslim etmeyi planladık” diye konuştu.

Hilal Hill fiyat listesi kaç TL arasında?

Toplam 5 bin 394 metrekare arsa üzerinde inşa edilen Hilal Hill Büyükçekmece Kentsel Dönüşüm Projesi ikinci etapta daireler 2+1, 3+1, 4+1, 4+2, 5+2 şeklinde projelendirildi.

Proje, altı katlı sekiz bloktan oluşuyor. Büyüklükleri 135 metrekare ila 270 metrekare arasındaki dairelerin fiyatları 2 milyon 50 bin TL ila 6 milyon 425 bin TL aralığında değişiyor. Ödemeleri ise firma bünyesinde yüzde 35 peşin 12, 24, 36 ve 48 ay vadeyle yapmak mümkün oluyor.

Hilal Hill Büyükçekmece Kentsel Dönüşüm Projesi’nde birinci etapta ise teslime yaklaşılıyor. Tahmini teslim tarihi Aralık 2022 olarak planlanan birinci etapta 110 daire ve 800 metrekarelik ticari alan yapılmış olacak. Birinci etapta 2+1, 3+1 dairelerin satışı da tamamlandı. Üçüncü, dördüncü ve beşinci etapların yıkımlarının tamamlandığı projede diğer etapların da peyderpey devreye alınması planlanıyor.

Toplam bin 20 riskli daire dönüşecek

Okullar bölgesinde yer alan proje ayrıca; marinaya, Beykent Üniversitesi’ne, civardaki özel ve devlet hastaneleri ile alışveriş merkezlerine yakın mesafede yer alıyor.

Hilal Hill Büyükçekmece Kentsel Dönüşüm Projesi tamamlandığında toplam 80 bin metrekarelik alanda bin 20 riskli daire dönüşmüş ve 2 bin 50 daire ve ticari alan inşa edilmiş olacak. Hilal Hill Büyükçekmece projesi toplam 2,5 milyar TL’lik yatırımla hayata geçecek. Büyükçekmece’de yatay mimarinin güzel bir örneğini sunan proje, üst düzey yaşam olanakları sunan en yeni teknolojilere sahip, yaşanabilir, ferah, balkonlu, teraslı, bahçeli daireleriyle dikkat çekiyor.

Bahaş Holding

İnşaat müteahhitliği, gayrimenkul geliştirme ve kentsel dönüşüm alanlarında köklü bir tecrübeye sahip olan Bahaş Holding, 31 yıldır inşaat, taahhüt, sağlık, turizm, tarım, hayvancılık, oyuncak, akaryakıt, satış, proje yönetimi ve teknoloji gibi farklı alanlarda faaliyet gösteriyor. Hayata geçirdiği büyük ölçekli konut sitelerinin yanı sıra imza attığı kentsel dönüşüm projeleriyle de İstanbul’un dönüşümünde ana aktörlerden biri haline gelen Bahaş Holding, her tür yapının teknik altyapısını, sosyal tesislerini, çevre ve peyzaj düzenlemelerini de üstleniyor. Kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik okul, hastane, yol, köprü gibi büyük projelere imza atan Bahaş Holding, bugüne kadar anahtar teslimi 100’e yakın projeyi tamamlamış bulunuyor. Özyurtlar Holding ile birlikte ‘Meydan Ardıçlı’ ve ‘NLogo İstanbul’, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Gaziosmanpaşa Belediyesi güvencesiyle Gaziosmanpaşa’da ‘GOP Plevne Kentsel Dönüşüm Projesi’ni yürüten Bahaş Holding, başlattığı kentsel dönüşüm hareketi çerçevesinde yeni yatırımlarını da aralıksız hayata geçirmeye devam ediyor. Bahaş Holding, halihazırda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Üsküdar Belediyesi’nin desteğiyle İstanbul’un 2’nci en büyük kentsel dönüşüm projesi olan ‘Üsküdar Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi’ni inşa etmeye hazırlanıyor. Kentsel dönüşümde Büyükçekmece’nin en büyük müteahhidi konumunda olan Bahaş Holding, Büyükçekmece’yi yeniden inşa ediyor. Büyükçekmece’de hedeflediği kentsel dönüşüm projeleri kapsamında toplam 2 bin 50 konut ve ticari alandan oluşan “Hilal Hill Büyükçekmece Kentsel Dönüşüm Projesi’yle bin 20 riskli konutu dönüştürmeye başlayan Bahaş Holding, Mahmutbey ve Fulya’da yeni kentsel dönüşüm projelerine imza atmaya hazırlanıyor. İstanbul’un farklı bölgelerinde arazi ve proje geliştirme çalışmalarına da devam eden Bahaş Holding, yurt dışı yatırımlarına da ağırlık vermeye başladı. Kuzey Makedonya ve Ukrayna’da inşaat faaliyetleri için şirket kuran Bahaş Holding, Makedonya/Üsküp’te 23 bin metrekare arazi satın alarak villa projesi yapmak için çalışmalarına başladı.

Bunları da beğenebilirsin