İŞ GYO Genel Müdürü Ömer Barlas Ülkü oldu

İş GYO Genel Müdürü Hasan K. Bolat’ın emekliye ayrılmasının ardından şirketin genel müdürlüğü görevine; Genel Müdür Yardımcısı Ömer Barlas Ülkü atandı.

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş’de (İş GYO) üst düzey yönetim değişikliği yaşandı. İş GYO Genel Müdürü Hasan K. Bolat emekli oldu, yerine yardımcısı Ömer Barlas Ülkü atandı. Peki Ömer Barlas Ülkü kimdir? İşte İŞ GYO’daki atama haberi ve Ömer Barlas Ülkü özgeçmişi, biyografisi…

35 yıldır İş Bankası Grubu’nda görev alan ve son 5 yıldır İş GYO Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Hasan K. Bolat’ın 31 Temmuz 2023 itibarıyla emekliye ayrılmasının ardından yerine Genel Müdür Yardımcısı Ömer Barlas Ülkü atandı.

İş GYO’da 15 yıldır İş Geliştirme, Muhasebe ve Finansman, Mali Operasyonlar ve Destek Faaliyetleri, Bilgi Teknolojileri ve İç Denetim ve Kontrol Birimleri’nden sorumlu çeşitli yönetici pozisyonlarında görev alan Ülkü, 2023 yılından itibaren Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmüştür.

Ömer Barlas Ülkü, yeni dönemde şirketin Genel Müdürü olarak görev alacak.

İş GYO, Ülkü’nün 23 yıllık bilgi birikimi ve deneyimiyle sektördeki öncü projelerini gerçekleştirmeye ve başarılarına yenilerini eklemeye devam edecek.

Ömer Barlas Ülkü kimdir?

Ömer Barlas Ülkü ile tanışmak için aşağıdaki habere veya buraya tıklayın! 

Ömer Barlas Ülkü kimdir?