Ömer Barlas Ülkü kimdir?

Ömer Barlas Ülkü kimdir? Ömer Barlas Ülkü nereden mezun? İŞ GYO Genel Müdürü Ömer Barlas Ülkü kimdir? Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Barlas Ülkü kimdir?

Ömer Barlas Ülkü kimdir? Ömer Barlas Ülkü hangi okullardan mezun? Ömer Barlas Ülkü nereden mezun? Ömer Barlas Ülkü yüksek lisansı nerede yaptı? Ömer Barlas Ülkü kimdir hangi görevlerde bulundu? İŞ GYO Genel Müdürü Ömer Barlas Ülkü kimdir? Kanyon Yönetim ve Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Barlas Ülkü kimdir? İşte Ömer Barlas Ülkü kimdir sorusunun cevabı; Ömer Barlas Ülkü özgeçmişi, Ömer Barlas Ülkü biyografisi…

Ömer Barlas Ülkü kimdir?

1995 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Ömer Barlas Ülkü’nün, ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden yüksek lisans (MBA) derecesi bulunuyor.

Ömer Barlas Ülkü hangi görevlerde bulundu?

Ülkü kariyerine, 1995-1997 yıllarında, aynı zamanda yüksek lisans çalışmaları yaptığı ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde araştırma görevlisi olarak başlamıştır.

Ömer Barlas Ülkü İŞ hayatına nasıl başladı?

2000-2008 yılları arasında T. İş Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Müfettiş olarak, 2008-2012 yılları arasında İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de İç Denetim ve Kontrol Müdürlüğü’nde Müdür olarak görev yapmış, 2012 yılında Finansal Yönetim Bölümü’nün kuruluşunda görev almıştır.

Ömer Barlas Ülkü ne zaman İŞ GYO Genel Müdürü oldu?

2012 – 2021 yılları arasında görevine İş Geliştirme Birimi, Mali Operasyonlar ve Destek Faaliyetleri Birimi, Muhasebe ve Finansman Birimi ile Bilgi Teknolojileri Birimi’nden sorumlu Grup Başkanı, 2021 yılından itibaren de bu iş birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak devam etmiş, 31 Temmuz 2023 tarihinde İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’ye Genel Müdür olarak atanmıştır.

Ömer Barlas Ülkü’nün Kanyon’daki görevi nedir?

Ülkü aynı zamanda Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesidir.