İstanbul arsa kurası ne zaman çekilecek? Açıklandı!

İstanbul arsa kurası ne zaman çekilecek? İstanbul müstakil arsa kura tarihi ne zaman? TOKİ İstanbul müstakil arsa kurası ne zaman? Bakanlık, İstanbul, Antalya ve Bursa ile birlikte 22 ilin arsa kura takvimini açıkladı.

İstanbul arsa kurası ne zaman? TOKİ İstanbul arsa kurası ne zaman çekilecek? İstanbul arsa kuraları ne zaman çekiliyor? İstanbul arsa kura çekiliş tarihi belli oldu mu? TOKİ İstanbul arsa kurası ne zaman? TOKİ İstanbul müstakil arsa kura tarihi ne zaman? TOKİ Antalya arsa kurası ne zaman? TOKİ Bursa arsa kura çekilişi ne zaman? Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, İstanbul, Antalya ve Bursa’nın da dahil olduğu 22 ilin arsa kura tarihlerini açıkladı. İşte İlk Evim Arsa kura tarihleri…

İstanbul arsa kurası ne zaman çekilecek? 

T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı İlk Evim Arsa kampanyası dahilinde arsa kura tarihlerini açıkladı.  “İstanbul arsa kurası ne zaman?” sorusunun cevabı, aşağıda Bakanlık takvimiyle yer alıyor…

İlk Evim Arsa kuraları ne zaman? 

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre 20-27 Mart tarihleri arasında 22 ilde 32 bin 113 hak sahibi belirlenecek.

İlk İş Yerim 2. Etap kura tarihleri açıklandı!

Edirne arsa kurası ne zaman? Bolu arsa kurası hangi gün? Düzce arsa kura tarihi ne zaman? Yalova ve Çorum arsa kuraları ne zaman çekiliyor?

TOKİ İlk Evim Arsa kura takviminde yer alan bilgilere göre; Edirne‘deki 600 müstakil arsanın kurası, Bolu‘daki 750 müşterek arsanın kurası, Rize‘de 30 müstakil arsa kurası, Düzce‘de 80 müstakil arsa kurası, Yalova‘daki 100 müstakil arsa kurası ve Çorum‘daki 750 müstakil arsanın kurası 20 Mart 2023 Pazartesi günü, bugün çekiliyor.

Çanakkale arsa kurası ne zaman? TOKİ Tekirdağ müstakil arsa kurası ne zaman? Erzurum müstakil arsa kurası ne zaman?

Çanakkale‘deki 700 müstakil arsanın kurası, Tekirdağ‘daki 1400 müstakil arsanın kurası, Erzurum‘daki 500 müstakil arsa kurası yarın 21 Mart 2023 Salı günü çekiliyor.

Manisa arsa kura tarihi ne zaman? Sivas müstakil arsa kurası ne zaman? Sakarya müstakil arsa kurası hangi gün? Mersin arsa kura çekilişi ne zaman? Kütahya arsa kuraları ne zaman?

Manisa‘daki 400 müstakil arsa kurası, Sivas‘taki 600 müstakil arsa kurası, Sakarya‘daki 400 müstakil arsa kurası, Mersin‘deki 200 müstakil arsanın kurası ve Kütahya‘daki 1000 müstakil arsanın kurası 22 Mart 2023 Çarşamba günü çekiliyor.

Bursa arsa kurası ne zaman? Van müstakil arsa kura çekilişi ne zaman?

Bursa‘daki 1000 müstakil arsa ve Van‘daki 2 bin müstakil arsanın kurası 23 Mart 2023 Perşembe günü çekiliyor.

Çankırı arsa kurası ne zaman? Kütahya müşterek arsa kura tarihi hangi gün? Van müşterek arsa kurası ne zaman? Çankırı müstakil arsa kurası ne zaman?

Çankırı‘daki 81 müşterek arsanın kurası, Kütahya‘daki 160 müşterek arsa kurası, Van‘daki 662 müşterek arsanın kurası ve Çankırı‘daki 700 müstakil arsa kurası 24 Mart 2023 Cuma günü çekiliyor.

Antalya müşterek arsa kurası ne zaman?

Antalya‘daki 10 bin müşterek arsanın kurası 27 Mart 2023 Pazartesi günü çekilecek.

İstanbul arsa kurası ne zaman? TOKİ İstanbul müstakil arsa kurası ne zaman?

İstanbul‘daki 10 bin müstakil arsanın kurası 27 Mart 2023 Pazartesi günü çekilecek.

TOKİ arsa kura takvimi

İşte Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından bugün açıklanan TOKİ arsa kura tarihleri…

İşte TOKİ’nin açıkladığı 22 ilin arsa kura takvimi…

imarpanosu.com