Kadıköy’de satın alabileceğiniz 5 harika konut projesi

İstanbul Anadolu Yakasında her talebe uygun Kadıköy konut projeleri görücüye çıkıyor. Bu projelerin öne çıkan özellikleri arasında ilk sırayı deprem ve benzeri felaketlere karşı oluşturulan yeni nesil güvenlik prosedürleri oluşturuyor. Bununla birlikte tamamen modern bir alt yapı ile inşa edilmiş Kadıköy satılık daire seçenekleri oda sayısına ve konumuna göre tercih edilebilir.

Kadıköy Konut Fiyatları

Kadıköy konut fiyatları söz konusu dairelerin mevkiine ve oda sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak 2019 yılı itibariyle yeniden yapılandırılan fiyatların her bütçeye uygun olduğu belirtiliyor. Peşin fiyatına yeni konutların sahibi olmak isteyen kişilere ise büyük oranda indirim yapılmaktadır. Ev sahipleri ve emlakçılar ile anlaşıldığı takdirde taksitli ödeme imkanları da müstakbel alıcılara sunulan bir diğer avantaj. Hem konutları hem de fiyatlarını inceleyip karar vermek mümkündür.

Neden Kadıköy’den Konut Satın Almalısınız?

Alıcıların beğenisine sunulan Kadıköy konut projeleri birçok açıdan avantajlı bulunuyor. Bu avantajların başında mevki farkı yer almaktadır. İstanbul’da Anadolu Yakası denilince akla gelen ilk ilçe hiç kuşku yok ki Kadıköy’dür. Kadıköy, diğer tüm Anadolu semtlerine yakın olması nedeniyle okula ve işe gidiş gelişlerde ev sahiplerine büyük kolaylıklar sağlıyor. Aynı zamanda metro ve vapur gibi ulaşım araçları da Avrupa Yakasına geçişi kolaylaştırıyor. Yeni eklenen hatları ile beraber Marmaray’a geçiş yapmak ve istenilen yerlere çok daha kısa sürede ulaşmak da mümkün.

Kadıköy, aynı zamanda İstanbul’un en temiz havasına sahip ilçelerinin başında geliyor. Hem ailelere hem de öğrencilere özel yerleşimler bu alanlar içerisinde değerlendirilebilir. Kadıköy satılık daire seçenekleri içerisinde 1+1, 2+1 ve 3+1 evler de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sahil kenarında bulunan daireler de mevcut.

Kadıköy’den konut almak genç girişimciler için de birer fırsata dönüşebilecek avantajları içerisinde barındırıyor. Son yıllarda bir yatırım aracı olarak konut satın almak ve kiraya vermek özellikle geleceğe yatırım yapmak isteyen serbest girişimcilerin bir numaralı tercihi.

Kadıköy, bu noktada Mecidiyeköy ile beraber konutlar üzerinden para kazanmak isteyenler için ayrı bir alternatif oluşturuyor. Bunun dışında birçok sanatsal, kültürel mekanların bu semtte toplanmış olması da buradan konut satın almak için bir neden olarak görülebilir.

Kadıköy Konut Projeleri

Bu yazımızda sizlerle Kadıköy’de hem yatırım hem de oturumluk konut projelerini paylaşacağız. Aşağıdaki listede Kadıköy konut projeleri arasında özenle seçilmiş seçenekler göreceksiniz. Dilerseniz projenin altındaki görsele tıklayarak projeyi inceleyebilir ve form doldurarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İşte sizin için derlediğimiz Kadıköy konut projeleri listesi:

Elite Concept Fikirtepe

Elite Concept Fikirtepe Fiyatlarını Öğrenin

Seven Four Life Acıbadem

Seven Four Life Acıbadem Fiyatlarını Öğrenin

Altower

Altower Fiyatları

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Fiyatları

Burç Sitesi

Burç Sitesi Fiyatları

KAYNAK: Hürriyet Emlak Projeland