KİPTAŞ’tan deprem dirençli İstanbul iş birliği! Ali Kurt anlatacak!

KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, İstanbul’da düzenlenecek 'inSuppliers İnşaat Sektörü Profesyonelleri Buluşması' özel oturumuna konuk olacak ve depreme dirençli İstanbul için kamu-özel sektör iş birliği yol haritasını geliştirme adımlarını açıklayacak.

KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, inşaat sektörüyle bir araya gelecek. İnşaat sektörü, depreme dirençli bir İstanbul için iş birliğini konuşacak. Detaylar haberde…

KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, 20 Mayıs’ta İstanbul’da düzenlenecek ‘inSuppliers İnşaat Sektörü Profesyonelleri Buluşması’ özel oturumuna konuk olacak. Sektörün öncü firmalarının katılımıyla gerçekleşecek etkinliğe konuşmacı olarak katılacak Ali Kurt, dünyanın en önemli metropollerinden biri olan İstanbul’u deprem dirençli bir kent haline getirmek için yürütülen projeleri ve kamudan gelen talepleri paylaşacak, sektörün önerilerini dinleyecek. Depreme dayanıklı bir İstanbul için, birlikte yapılabilecekler ve daha yakın bir iş birliğinin adımları tartışılacak.

inSuppliers İnşaat Sektörü Profesyonelleri Buluşması’nın ikincisi, 20 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul Fairmont Quasar’da düzenlenecek. Sektörün öncü firmalarının katılımıyla gerçekleştirilecek networking etkinliğinin özel oturumuna KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt konuşmacı olarak katılacak.

Depreme dirençli bir İstanbul için kamu-özel sektör iş birliği

Dünyanın en önemli metropollerinden biri olan İstanbul’u deprem dirençli bir kent haline getirmek için KİPTAŞ’ın yaptığı planlamaların, yürütülen projelerin ve kamudan gelen taleplerin paylaşılacağı özel oturumda, tedarikçi, inşaat taahhüt ve gayrimenkul firmaları ile kamu-özel sektör iş birliği adımlarını geliştirmek için yapılabilecekler, tüm tarafların talep ve beklentileri ile iş birliği yol haritasının adımları tartışılacak.

Sektörün tüm aktörleri bir arada olacak

İnşaat sektörünün başarılı Startup’ı inSuppliers ev sahipliğinde gerçekleşecek etkinlikte, sektörün önde gelen yatırımcı ve taahhüt firmaları, farklı sektörlerin inşaat grupları, mimarlık ofisleri, ürün ve hizmet sağlayıcıları, sektörün dönüşümüne öncülük eden meslek kuruluşları, dernekler ve üniversitelerin öğrenci kulübü temsilcileri bir arada olacak.

B2B oturumlar, ilham konuşmaları, ikili görüşmeler, özel bir akşam yemeği ve özel oturumu ile sektör içi iletişime yeni bir boyut kazandıran etkinlik, yeni iş birlikleri ve bağlantılar oluşturmak için verimli bir networking ortamı sağlıyor.

InSuppliers nedir?

İnşaat sektörünün profesyonel ağı inSuppliers, sektör profesyonellerinin kendilerine en uygun iş ortaklarını doğrudan bulmalarını kolaylaştıran, B2B ve B2C paydaşlar arası eşleşme ve önerme hizmeti sunan global bir networking platformudur.

Üreticisinden uygulamacısına kadar inşaat sektörünün tüm paydaşlarının düşük pazarlama bütçeleri ile görünürlüklerini artırabileceği, iş geliştirebileceği, ihracat fırsatı/imkânı olmayan sektör paydaşlarının ihracatta pay alma fırsatı yakalayabileceği yenilikçi startup inSuppliers.com, teyitli referanslar ile bilgi kirliliğini azaltarak, uzmanlık arayışlarında aracısız direkt yetkili kişiye ve yeni pazarlara erişim fırsatı sağlar.

İnşaat sektöründeki ürün ve hizmet sağlayıcılardan (tedarikçi, alt yüklenici) karar vericilere (müteahhit, yatırımcı), destek kuruluşlarından (meslek odası, dernek, STK) öğrenci kulüplerine (yapı, tasarım ve girişimcilik kulüpleri) ve dönüşümün anahtar firmalarına kadar (contech, startup, teknoloji, sürdürebilirlik) tüm aktörlerin ihtiyaç duydukları kapsamda, doğrudan, en hızlı ve doğru biçimde iletişim kurmalarına yardımcı olur.