Konut Mağdurları Platformu internette yayında!

Konut Mağdurları Platformu internet yayınına başladı. Türkiye Konutla Dolandırılan Hak Sahipleri Platformu tarafından kurulan internet sitesi, tüm konut mağduriyetlerini gündeme getirecek.

Konut Mağdurları Platformu, internet üzerinden yayın hayatına başladı. Türkiye Konutla Dolandırılan Hak Sahipleri Platformu tarafından yayınlanan internet sitesinde tüm konut mağdurlarının sorunlarına yer veriliyor. Platform ayrıca Telegram üzerinden de buluşuyor. Konut mağdurları platformu internet sitesi ve Telegram kanalı linkleri şöyle…

Konut Mağdurları Platformu’nu kim kurdu?

Türkiye Konutla Dolandırılan Hak Sahipleri Platformu tarafından kurulan internet sitesi konutmagdurlariplatformu.com‘un Biz Kimiz sayfasında sitenin kurucusu platform şu sözlerle ifade ediliyor:

“Türkiye Konutla Dolandırılan Hak Sahipleri Platformu, konut sahiplerinin haklarının ihlal edildiği durumlarda yardımcı olmak için kurulmuş bir platformdur. Platform, konut sahiplerinin hukuki haklarını koruma, dolandırıcılık veya yanıltıcı uygulamalara karşı savunma, ve mağduriyetlerini azaltma amacıyla çalışmaktadır. Platform, konut sahiplerine hukuki danışmanlık hizmetleri, mevzuat ve yasal prosedürler konusunda bilgi ve destek sağlamaktadır. Aynı zamanda platform, hak sahipleri arasında dayanışma ve işbirliği oluşmasını sağlamaktadır.”

Konut Mağdurları Platformu sitesinde neler var? 

konutmagdurlariplatformu.com sitesinde konut mağdurlarının sorunlarını gündeme getiren haberlerin yanısıra tüketici hukukuna dair bilgilerdirmeler ile Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) çalışmaları yayınlanıyor. Konut mağdurlarını bir araya getirmek için kurulan sitede iletişim sayfası üzerinden tüm mağduriyetle iletilebiliyor.

Öte yandan platformun Facebook, Twitter, İnstagram ve Youtube sosyal medya hesapları da bu sayfada yer alıyor.

Konut Mağdurları Telegram’da

Türkiye Konutla Dolandırılan Hak Sahipleri Platformu ayrıca Telegram kanallarında da konut mağdurlarıyla buluşuyor.

KONUT MAĞDURLARININ TELEGRAM KANALINA ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ!

KONUT MAĞDURLARI PLATFORMU’NA İNTERNET SİTESİNDEN ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ!