Mesa Cadde teslime başladı

MESA, ASLAN YAPI ve CABA ortaklığı ile hayata geçirilen, Maltepe’nin yükselen değeri MESA CADDE projesinde daireler sahipleriyle buluşuyor. Detaylar şöyle...

Bağdat Caddesi’nde yer alan MESA CADDE, insan ölçeğine saygılı tasarımı ve etkileyici adalar manzarasıyla bölgede hâkim ve dengeli bir yapı olarak öne çıkıyor.

MESA CADDE’yi tercih edenler sahil aksına 5 dakikalık yürüme mesafesindeki önemli konum avantajından yararlanıyor.

Yaşamı ve alışverişi aynı caddede buluşturan MESA CADDE projesi, bulunduğu Maltepe ve Bağdat Caddesi’ne değer katıyor. Mağazalar, kafeler ve restoranlar ile donatılmış bir açık hava caddesi olarak tanımlanan MESA CADDE, sakinlerinin ve bölgede yaşayanların hayatlarını kolaylaştırıyor, bulunduğu özel konumda gerçek bir cadde ortamı yaratarak yeni bir buluşma noktası oluyor. Keyifli sohbetlerin durağı açık hava şöminesi, mis gibi nane ve kekik kokuları arasında yürüyüş yapma imkânı sunan organik bahçe, yoga ve pilates için ayrılmış geniş çim alan ve eğlenceli çocuk parkı MESA CADDE sakinlerine şehrin merkezinde yaşarken günlük hayatın rutininden kaçma fırsatı sağlıyor.

Projenin AVM katına görsel olarak zenginlik katan süs havuzuna manolya ağaçları eşlik ediyor. Açık hava sineması ise sakinlerine yaz aylarında yıldızların altında film keyfi yapma fırsatı sunuyor.

Mesa Cadde’de hangi markalar var?

MESA CADDE bünyesinde açılacak olan alışveriş merkezinde temel ihtiyaçların karşılanacağı markaların yanı sıra aile bireylerinin her ferdinin ihtiyacına cevap verecek markalar da bulunuyor…

Migros, Starbucks, Mado, Vatan Bilgisayar, Koçtaş Fix, English Home, Vestel, Gratis, Burger King, Popeyes, Street Burger, Gönül Kahvesi, Cemre Aktar, Luis Bien Kozmetik, Mad Parfümeri, Prenses Bijuteri, Mera Masaj, Fit Station, Bng Oto Yıkama, Toyzzshop, Crocus Çoçuk Eğlence Merkezi gibi markaların tercih ettiği alışveriş merkezinin Ekim ayında açılması planlanıyor. Alışveriş merkezinde ayrıca Vale hizmeti de bulunacak.

Mesa Cadde nerede, nasıl gidilir?

MESA CADDE, panoramik Adalar manzarasına sahip 6 ile 16 kat arası yükseklikteki 4 konut bloğunda, 1+1’den 4+1’e, 76 m2’den 229 m2’ye uzanan farklı büyüklüklerdeki zengin daire çeşitliliği ile her ihtiyaca karşılık veriyor. Proje, İstanbul’un eşsiz noktalarından birinde, Maltepe sahil yoluna 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Bağdat Caddesi’ne 5 dakika, Kadıköy’e ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20’şer dakikada, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 23 dakikada ulaşım sağlanan MESA CADDE’den 3 dakikada E-5 Karayolu’na, 15 dakikada Metrobüs Söğütlüçeşme Durağı’na ulaşmak mümkün.

Bunları da beğenebilirsin