Muhit Sancaktepe fiyat listesi 279 bin TL’den başlıyor

Muhit Sancaktepe fiyat listesi 279 bin liradan başlıyor… 175 milyon TL yatırım değerine sahip Muhit projesinde 217 daire ve günlük ihtiyacın karşılanabileceği 12 ticari alan yer alıyor…

Muhit Sancaktepe fiyat listesi 279.000 TL’den başlangıç gösteriyor… Sur Yapı, Anadolu Yakasının gelişimine devam eden ilçesi Sancaktepe’de yepyeni bir projeye başlıyor. . Sancaktepe’nin en değerli lokasyonlarından birinde bulunan proje 40.170 m² inşaat alanına sahip… Lansmana özel iki farklı ödeme seçeneğinin sunulduğu Muhit projesinde daireler 279 bin TL’den başlıyor.

Sur Yapı’nın Anadolu Yakasındaki 19. Sancaktepe’ deki 4. Projesi Muhit!

Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı, dönüşümüne büyük katkı sağladığı Sancaktepe ilçesinde dördüncü projesi olan Muhit’in yapımına başlıyor. 40.170 m² inşaat alanına sahip proje 217 konut ve 12 ticari alandan oluşuyor. 7 blokta 32 farklı daire tipi seçeneği sunulan Muhit, bölgenin en önemli ulaşım akslarının birleşme noktasında bulunuyor. Hem yatırımcı hem de oturumcuya hitap eden Muhit’te daireler 279 bin TL’den başlıyor.

Sur Yapı Muhit’te 32 farklı daire tipi!

Anadolu Yakasının gelişimine hızla devam eden bölgesinde yükselecek olan Muhit, 7 bloktan oluşuyor. Proje, 68 ila 486 metrekare aralığında 32 farklı daire tipi ile hem yatırımcıya hem de oturumcuya hitap ediyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı projede daire fiyatları 279 bin TL’den başlıyor. Modern hayatın tüm gereksinimlerini barındıran ve yenilikçi yatay mimarisiyle dikkat çeken projede ayrıca günlük ihtiyaçların karşılanabileceği 98 ila 367 metrekare arasında değişen 12 ticari alan da yer alıyor. Evlerin büyük bir kısmının iç avluya bakacağı proje, geniş yeşil alanları ile hem çekirdek ailelere hem de geniş ailelere özledikleri yaşamı sunuyor.

Muhit, bölgenin en önemli akslarının yanı başında yükselecek

Sur Yapı’nın Anadolu Yakasındaki 19. markalı konut projesi olan Muhit, Sancaktepe’nin en önemli ulaşım aksları üzerinde yer alıyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, TEM Otoyolu ve E-5 bağlantı yollarına yakın mesafede bulunan proje, Üsküdar-Sancaktepe metrosunun Abdurahmangazi Durağına çok yakın konumda bulunuyor.

İstanbul’un en çok değer kazanan semti Sancaktepe’de yükselecek Muhit, belediye binasına, yapımı planlanan 15 bin çalışan ve 4100 yatak kapasiteli şehir hastanesine çok yakın konumuyla iyi bir yatırım yapmak isteyenler için çekim merkezi oluyor.

Muhit; çocuğunuz hayata 1-0 önde başlasın sloganıyla satışta!

Avantajlı lokasyonunun yanı sıra Muhit, az katlı mimarisi, geniş iç avlusu, yemyeşil peyzajı ve sosyal donatıları ile seçkin bir muhit yaşamının kapılarını aralıyor. Projede müzik odası, koku odası, şifa odası gibi isimlendirmelerle niteliğine uygun bitkilendirilmiş, peyzaj içerisinde farklı noktalarda konumlandırılmış altı adet açık hava dinlenme alanı yer alıyor. Projede ayrıca pergola altı dinlenme alanları, çim tepeler, süs havuzları, güneşlenme terasları, dinlenme alanları, gül bahçesi, zen bahçesi, çim aktivite alanları, açık ve kapalı otopark imkanı, 3 pota basketbol alanı, açık ve kapalı havuz, süs havuzu, fitness, stüdyo ve kafe alanları yer alıyor. Çocuklar için özel oyun alanlarının ve çocuk yüzme havuzunun bulunduğu projeden ev sahibi olacaklar çocuklarına doğa ile iç içe olma imkanı ve yıllarca değerini kaybetmeyecek bir miras bırakma fırsatı yakalıyor.

Lansmana özel iki farklı ödeme seçeneği!

Sur Yapı, Muhit projesinde lansman dönemine özel 2 farklı ödeme planı ile ev almak isteyenlere fırsat sunuyor. İlk seçenekte peşinat ödemeden 60 ay 0 faiz ya da 120 ay 0,45 vade imkanı bulunuyor. İkinci seçenekte ise yüzde 50 peşinat ile 36 ay vade farksız ödeme planı ile fırsat sunuluyor. Ayrıca tamamı peşin ödemelerde lansman indirimine ek %10 indirim imkanı da sunuluyor.