Nidapark Gayrimenkul Bodrum ofisi açıldı

Tahincioğlu’nun, sektördeki 65 yılı aşkın tecrübesi ile yeni kurduğu, satış, kiralama ve gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunan Nidapark Gayrimenkul, bu alanındaki hizmetlerini genişletmek üzere yeni ofisini Bodrum’da açarak kısa zamanda 5 ofise ulaştı.

Yıllar içinde edinilmiş birikim ve müşteri ihtiyaçlarının sonucu olarak ortaya çıkan, Nidapark Gayrimenkul, öncelikle Tahincioğlu projelerinde olmak üzere tüm gayrimenkul ihtiyaçları için nitelikli konut, ofis, arsa ve ticari ünitelerin satış ve kiralama süreçlerini yürütüyor. Tahincioğlu, bu şekilde projelerinden gayrimenkul alan müşterilerin memnuniyetini ve firma ile bağını güçlendirirken aynı zamanda projelerin değerini koruyarak ve arttırarak yatırımcılarına da maksimum fayda sağlamayı hedefliyor.

Özcan Tahincioğlu: “Kaliteli hizmet ile fark yaratmak için…” 

Tahincioğlu’nun ana işi olan gayrimenkul geliştirmeye ek olarak müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla kurulan Nidapark Gayrimenkul’ün Bodrum Ofisi açılışı gerçekleşti. Açılışa Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu ile birlikte Tahincioğlu Gayrimenkul Genel Müdürü Mustafa Çakmak ve Nidapark Gayrimenkul Genel Müdürü Aykut Celep katılım sağladı.

Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu’nun açıklaması şöyle…

Nidapark Gayrimenkul Bodrum Ofisi açılışında konuşan Özcan Tahincioğlu; “Gayrimenkul sektöründeki hizmetlerimizi genişletiyoruz. Projelerimizde gayrimenkul alan müşterilerimizin memnuniyetini çok önemsiyoruz ve ilişkimizin uzun vadeli devam etmesini istiyoruz. Aynı zamanda sektördeki deneyimimizle alım, satım ve kiralama süreçlerindeki ihtiyaçların bilincinde olarak, bu alanda kaliteli hizmet ile fark yaratmak amacıyla Nidapark Gayrimenkul’ü kurduk.

Öncelikle kendi çatımız altında Palladium Tower’da hizmet verirken, tamamlanan projelerimizde oluşan ikinci el alım satım ve kiralama ihtiyaçlarına cevap verebilmek üzere Nidapark Küçükyalı, Nidapark İstinye ve Nidapark Ayyıldız’da Nidapark Gayrimenkul ofisleri açıldı. Bugün, şirketimizin rotasını, değişen yaşam alışkanlıklarına ve müşteri taleplerine istinaden güney bölgelere çevirmemize paralel olarak Bodrum’daki yeni ofisimizi açıyoruz. Böylece Bodrum başta olmak üzere Güney bölgelerdeki çalışmalarımızı genişletme imkânı bulacağız. ” dedi.

Profesyonel yönetici kadrosu ve sektöründe uzman gayrimenkul danışmanlarından oluşan ekibi ile hizmet verecek olan Nidapark Gayrimenkul’ün Bodrum’daki hedeflerinden bahseden Özcan Tahincioğlu; “Bodrum bizim önem verdiğimiz, değerli bir bölge. Çok yakında yeni projelerimizin de hayata geçeceği bu bölgede, Nidapark Gayrimenkul’ün Bodrum Ofisi hem arsa geliştirme çalışmalarına destek olacak hem de kaliteli kurumsal hizmet beklentisi olan müşteriler için ikinci el satış, kiralama ve danışmanlık alanında bölgeye hizmet verecek” diye konuştu.

Mustafa Çakmak: “Satış veya kiralama konusunda hizmet almak istediklerinde bize danışıyorlar”

Tahincioğlu Gayrimenkul Genel Müdürü Mustafa Çakmak ise; “Nidapark Gayrimenkul’ü kurarken projelerimizden mülk satın alan müşterilerimizin memnuniyetini sürdürmek amacıyla yola çıktık. Bildiğiniz gibi geliştirme ve inşaat aşamalarında projelerimizi en ince ayrıntısına kadar özenle tasarlıyoruz, satış ve pazarlama süreçlerimizde kaliteli hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz, mülklerini bizden teslim aldıktan sonra da alıştıkları titizlik ve hizmet anlayışı ile ilerlemek istiyorlar. Biz de müşterilerimizle kurduğumuz bağın güçlenerek sürmesini istiyoruz. Bu karşılıklı beklentilerin sonucu olarak, müşterilerimiz satış veya kiralama konusunda hizmet almak istediklerinde bize danışıyorlar. Bizim projelerimizi bizden daha iyi anlatacak bir emlak danışmanı olamayacağını düşündüğümüz için kendi ekiplerimizi bu işle ilgili görevlendirdik ve yönetimini sektörde çok değerli deneyimlere sahip Sayın Aykut Celep’e emanet ettik ” diyerek sözü Nidapark Gayrimenkul Genel Müdürü Aykut Celep’e bıraktı.

Aykut Celep: “Sektöre hızlı bir giriş yaptık”

Sektörde uzun yıllar hizmet verdikten sonra Nidapark Gayrimenkul’ün başına geçen Genel Müdür Aykut Celep “25 yıldır çok geniş bir çerçevede gayrimenkul alım satım, kiralama ve danışmanlık hizmetlerini verdikten sonra çalışmalarıma Nidapark Gayrimenkul çatısı altında devam etmekten onur duyuyorum. Nidapark Gayrimenkul olarak sektöre hızlı bir giriş yaptık. Öncelikle Tahincioğlu projelerinden mülk alan müşterilere ve onların tüm gayrimenkul ihtiyaçlarına odaklandık. Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışımızı deneyimleyen müşterilerimizin bizim projelerimizde veya bunun dışındaki ihtiyaçları için bize başvurması ve onların tavsiyeleri yakınlarına hizmet vermemiz sayesinde portföyümüz genişledi ve çeşitlendi. Bugüne kadar ofislerimizde beş binin üzerinde kişiyle görüştük, binin üzerinde gayrimenkul işlemine aracılık yaptık. Bugün yoğun talep karşısında yeni bölgelere uzanmak ve tüm emlak ihtiyaçlarına hizmet etmek üzere yeni ofisler açıyor ve ekibimizi genişletiyoruz.” diye belirtti.

Bölgedeki tüm potansiyel müşterilere ikinci el satış ve kiralama danışmanlığı hizmeti vermek üzere, ulaşımı kolay, merkezi bir noktada, Bodrum Turgutreis ana yolu üzerinde yer alan Nidapark Gayrimenkul Bodrum Ofisi, uzman kadrosuyla hizmetlerine başlıyor.

Bunları da beğenebilirsin