1 Step 1
Talep Formu
Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Novu Academic Residences Haliç, 19 bin TL kira geliri kazandıracak

Gençlere benzersiz bir yaşam konsepti oluşturma amacıyla Novu markalı öğrenci rezidansını hayata geçiren Türkiye’nin lider gayrimenkul markası Nef, Novu Merter’in ardından şimdi Novu Academic Residences Haliç projesine start verdi.

Türkiye’de eğitim gören 7 milyonun üzerindeki üniversite öğrencisi nüfusun yüzde 20’sini barındıran ve İstanbul’un en yoğun öğrenci nüfusuna sahip bölgesinde geliştirilen Novu Academic Residences Haliç, üniversite öğrencilerine konforlu bir barınma imkanı sunarken yatırımcıları da aylık minimum 19 bin liradan başlayan kira getirisiyle önemli bir yatırım ve ek gelir fırsatı ile buluşturuyor. Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur’un açıklamasıyla detaylar şöyle…

Üniversite öğrencileri için tasarlanan modern ve konforlu bir yaşam konsepti sunan Novu, İstanbul’da gençlerin yaşam deneyimini kökten değiştiriyor…

İlki 2016 yılında Merter’de hayata geçirilen Novu, yüzde 100 doluluk oranıyla dikkat çekiyor.

600 öğrencinin barınmasını sağlayacak, yatırımcısına 19 bin TL kira geliri sunacak

Türkiye’nin en büyük öğrenci nüfusuna sahip şehri İstanbul’da 2024 yılında tamamlanacak Novu Academic Residences Haliç, öğrencilere özel bir yaşam alanı sunmanın ötesinde, yatırımcılara da dikkat çeken fırsatlar sunuyor.

Novu Academic Residences Haliç, yaklaşık 600 öğrencinin barınma ihtiyacını karşılamayı hedeflerken yatırımcıya da aylık minimum 19 bin TL kira geliri sunma potansiyeli taşıyor.

Novu Academic Residences Haliç, öğrencilere sunduğu konforlu yaşam alanlarıyla birlikte, yatırımcılara da istikrarlı bir gelir kaynağı sunarak ikinci bir emekli maaşı gibi bir gelir imkanı sağlayacak.

Erden Timur: Novu Academic Residences Haliç projesinde yatırımın geri dönüş süresi 11.6 yıl

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur’un açıklaması şöyle…

Novu’nun gençlerin hayat standardını yükseltme hedefiyle hayata geçirildiğini belirten Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, “Novu Academic Residences Haliç, gençlerimizin yaşam kalitesini yükseltmek ve yatırımcılara karlı bir fırsat sunmak amacıyla tasarlandı. İstanbul’da 1,5 milyon civarında üniversite öğrencisi bulunuyor. İstanbul’daki üniversite öğrencisi sayısı neredeyse İstanbul’daki 9 ilçenin toplamı kadar. Kamu ve özel yurtları topladığınızda ancak 130 bin öğrencinin barınma sağlayacağı çerçevede bir imkan söz konusu. Biz bu barınma sorununu çok önce gördüğümüz için daha önce Merter’de ilk Novu projemizle öğrencilerimize önemli ölçüde hizmet vermeye başlamıştık. Şimdi ikinci Novu projemizle, yine bu barınma sorununa çözüm sağlarken, gelirini enflasyona karşı korumak isteyen yatırımcılara da kira getirili bir yatırım fırsatı sunuyoruz. İstanbul gibi bir metropolde geri dönüşüm süresi konutta 21 ila 33 yıl aralığında seyrederken, bu projede ortalama 11.6 yıl gibi bir sürede yatırımınızın geri dönüşü söz konusu…” diye konuştu.

1 Step 1
Talep Formu Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right