300x250

Peker Tower Maslak ne zaman açılacak? Belli oldu!

Arsa tarafındaki yatırımları kadar, Bomonti Business Center gibi İstanbul’a kazandırdığı iş merkezleri ile de dikkat çeken Peker Holding, portföyüne İstanbul’un kalbinde yeni bir ofis projesi daha ekliyor: Peker Tower Maslak... Hasan Peker'in açıklamasıyla detaylar şöyle...

Peker Tower Maslak ne zaman açılacak? Peker Tower Maslak ne zaman hizmete açılıyor? Peker Tower Maslak ne zaman teslim? Peker Tower Maslak ofisleri ne zaman teslim edilecek? Cevap şöyle…

Bomonti Business Center gibi İstanbul’a kazandırdığı iş merkezleri ile öne çıkan Peker Holding, portföyüne şimdi de Maslak’ın kalbinde yeni bir proje ekliyor: Peker Tower Maslak.

Peker Holding, Maslak’taki yeni ofis projesini devreye alıyor

Teslimleri Mayıs 2023’te gerçekleşecek Peker Tower Maslak, modern ve akıllı ofis ihtiyacına çözüm getirecek şekilde son teknoloji ile tasarlandı.

Toplam 16 bin 554 metrekare inşaat alanına sahip olan arsada geliştirilen, 6 bodrum katın yanında zemin + 15 kattan oluşacak proje, gelişen tüketici talepleri ve hijyen standartları dikkate alınarak, bölünebilen yapısı ile yeni nesil bir ofis olarak kurgulandı.

Havalandırma, ısıtma ve soğutma sistemleri pandemi sonrası değişen ihtiyaçlar çerçevesinde projelendirilirken, sağlıklı ve bağımsız ofislerin baz alındığı bir konsept oluşturuldu. Maslak’ta Büyükdere ve Eski Büyükdere Caddelerine cepheli, ofis alanı olarak iş merkezlerinin kesişim noktasında yükselen projede tek blok, birkaç kat veya tek kat kiralama olanakları da sunuluyor.

Otopark sorununa çözüm

Ofis büyüklüklerinin 120 metrekare ile 560 metrekare arasında değiştiği projede, her kat ayrı bir kurguya sahip şekilde tasarlandı. Ayrıca her kat 4 farklı ofis alanına bölünebiliyor. Sadece iş hayatının değil alışverişin, eğlencenin, kültür-sanatın merkezinde yer alan projede otopark alanları ise her ofisin ihtiyacını giderecek ve 120 metrekarelik en küçük ofise bile minimum 1 araçlık yer sağlanacak şekilde planlandı.

‘Çalışma ortamından uzakta veya ‘yalnız’ çalışma verimi düşürüyor’

Peker Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Peker, Türkiye’nin sahip olduğu özellikle Batılı ülkeler açısından stratejik konumun, İstanbul’u global markalar için bir iş merkezi haline getireceğine dikkat çekerek, “Ayrıca hem Harvard Üniversitesi’ndeki hem de Avrupa’daki diğer akademik çalışmalar; ‘yalnız’, yani başka bir deyişle ‘çalışma ortamından uzakta çalışmanın’ verimi düşürdüğünü ortaya koymuş durumda. Bu sebeple ‘ofis hayatının’ devam edeceğini düşünüyorum. Özellikle pandemi sonrası istek ve ihtiyaçlar gözetilerek tasarlanan son teknolojili yeni nesil ofisler, cazibe merkezi olmayı sürdürecek. Biz de bu potansiyelin heyecanı ile ülkemizde yatırım yapmaya devam ediyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Bunları da beğenebilirsin