1 Step 1
Talep Formu
Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Sylvana İstanbul’da yüzde 40 indirim veya 24 ay vade fırsatı

Sylvana İstanbul indirim ve 24 ay vade kampanyası açıklandı. Globaldeki gücünü Türkiye’ye taşıyan Reportage Properties, Sylvana İstanbul’da yüzde 35 satış başarısına ulaştı... Detaylar şöyle...

Günümüzde Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Mısır ve Fas’ın ardından ülkemizde “Reportage Türkiye” markasıyla faaliyetlerine başlayan ve İstanbul Bahçeşehir’de 44 bin metrekare alan üzerinde 232 adet 4+1 büyüklükte bahçeli sıra villalardan oluşan “Sylvana İstanbul” projesini inşa eden Reportage Properties, Belarus, Rusya Federasyonu ve Uganda pazarlarına da adım attı.

Bugün için Reportage Properties, farklı ülkelerde toplam 26 inşaat projesi yönetiyor.

Sylvana İstanbul ile daire fiyatına lüks villa sahibi olma fırsatı

European Property Awards tarafından bahçeli sıra villa konseptiyle ‘Best Townhouse Community’ kategorisinde ödüle uzanan Sylvana İstanbul projesi, İstanbul Bahçeşehir’de 44 bin metrekare alan üzerinde 232 adet 4+1 büyüklükte villalardan oluşuyor.

İstanbul’un en hareketli ve dinamik semtlerinden birinde sakinlerine güvenilir ve sürdürülebilir bir yaşam deneyimini “daire fiyatına lüks villa sahibi olma” fırsatıyla sunan Sylvana İstanbul, alışveriş merkezleri, restoranlar ve kültürel simge yapılar gibi şehrin en gözde cazibe merkezlerinin çoğuna yakın olarak konumlanıyor.

Projenin yer aldığı bölgede Taksim, Beşiktaş ve Mecidiyeköy’e bağlayan metro hattının yanı sıra toplu ve özel ulaşım hatları, İstanbul Havalimanı, Marmaray ve birbirine bağlı tramvay hatları gibi geniş bir ulaşım ağı bulunuyor.

Satışlarda büyük başarı

İnşaat ruhsatı alınan ve birkaç ay içinde inşaat çalışmalarının başlayacağı Sylvana İstanbul’da Reportage markasına duyulan güvenden dolayı satışlarda büyük başarı elde edilirken geriye kalan bahçeli villalardan birinde yaşama başlamak için peşin ödemede yüzde 40 indirim veya yüzde 30 peşinata şirket içinde 24 ay vadelendirme sistemi uygulanıyor.

1 Step 1
Talep Formu Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right