TOKİ indirim 2020 kampanyası açıklandı!

TOKİ indirim 2020 kampanyası detayları açıklandı. Peki TOKİ bu yıl yüzde kaç indirim yapacak? TOKİ indirim 2020 oranı ne kadar? TOKİ indirim 2020 kampanyası başvuru kabul tarihi ne zaman başlıyor? İşte 2020 TOKİ indirim kampanyası detayları...

TOKİ indirim 2020 kampanyası yapacak mı bu yıl? 2020 TOKİ indirim detayları nerede? TOKİ 2020 indirim kampanyası detayları nerede? TOKİ indirim 2020 başvuruları ne zaman başlıyor? TOKİ indirim 2020 kampanyası başvuru tarihi ne zaman? TOKİ peşin ödeme indirim oranı yüzde kaç? TOKİ bu yıl indirim kampanyasını hangi tarihler arasında düzenleyecek? TOKİ indirim 2020 kampanya detayları imarpanosu.com farkı ve detaylarıyla şöyle…

TOKİ indirim 2020 kampanya detayları

TOKİ indirim 2020 kampanyası için  başvurular başlıyor… 2020 TOKİ indirim kampanyasının detayları açıklandı.

TOKİ indirim 2020 başvuru tarihi ne zaman?

TOKİ indirim 2020 kampanya detayları aşağıda…

TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcılarına yönelik her yıl yapılan indirim kampanyasına başvurular, bu yıl için 6 Mayıs 2020  Çarşamba günü başlıyor.

TOKİ indirim 2020 ile hemen tapu isteyenler dikkat!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından borcunu erken kapatıp tapusunu almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarından gelen yoğun talep nedeni ile geri ödemeleri devam eden gayrimenkuller için her yıl yapılan indirim kampanyası bu yıl 6 Mayıs Çarşamba başlıyor.

TOKİ indirim 2020 oranı yüzde kaç?

TOKİ, bu yıl borcunu peşin ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için yüzde 20 oranında indirim yapacak.

TOKİ indirim 2020 kampanyasında esnek ödeme var mı?

Yüzde 20 indirim kampanyasından bütün borç bakiyesini kapatamayacak vatandaşlar da yararlanabilecek. Borcun tamamını kapatamayacak vatandaşlar borç bakiyesinin yüzde 25’inden az olmamak şartıyla yaptıkları peşin ödemelerde yüzde 20 indirim kampanyasından faydalanabilecek.

TOKİ indirim 2020 için son başvuru tarihi ne zaman?

Kampanyadan yararlanmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları 06 Mayıs19 Haziran 2020 tarihleri arasında ilgili bankaya başvuruda bulunabilecek. Bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarında söz konusu indirim oranından yararlanılması mümkün olmayacak.

TOKİ indirim 2020 şartları neler?

İndirim uygulaması kapsamına alınan projelerdeki konut ve iş yeri alıcılarının başvuru tarihi itibarıyla TOKİ’ye ödemekle yükümlü oldukları aidat ve herhangi bir borcunun bulunmaması gerekiyor. Kampanyadan, geri ödeme taksiti 2018 yılı sonuna kadar başlamış olan konut ve işyerleri sahipleri yararlanacak. Taksit sayısı 12 ay ve daha az kalan projeler indirim kampanyasına dâhil edilmedi.

Kampanyadan faydalanmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarının Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalamış oldukları aracı bankalardan konut kredisi kullanabilecekler.

TOKİ iletişim
Web: www.toki.gov.tr