300x250

TOKİ İstanbul Gaziosmanpaşa ve Beyoğlu konutları için açık artırma yarın başlıyor

TOKİ İstanbul Gaziosmanpaşa ve Beyoğlu konutları için açık artırmalar yarın başlıyor. Detaylar şöyle...

TOKİ İstanbul Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi Projesi ve TOKİ Beyoğlu Sütlüce Projesinde inşa edilen konutlar için açık artımlalar yarın başlıyor… İşte detaylar…

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi Projesi ve Beyoğlu Sütlüce Projesinde inşa edilen 185 konutu “açık artırma” yöntemiyle satışa sunacak.

TOKİ Gaziosmanpaşa açık artırması yarın, Beyoğlu ertesi gün

TOKİ tarafından Gaziosmanpaşa Sarıgöl Projesi kapsamında inşa edilen 110 konut için yarın (2 Ağustos Salı) saat 10.30’da, Beyoğlu Sütlüce Projesi kapsamındaki 75 konut için ise 3 Ağustos Çarşamba günü saat 10.30’da açık artırma yapılacak.

Toplam 185 konut için TOKİ İstanbul Hizmet Binası Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek açık artırmada, www.emlakmuzayede.com.tr internet adresinden de canlı yayınla teklif alınabilecek.

TOKİ İstanbul Hizmet Binası nerede?

Alıcılar konutlara, yüzde 50 peşinat ve 120 ay vadeyle sahip olabilecek.

Satış sonunda alıcılara Gaziosmanpaşa konutları hemen, Beyoğlu Sütlüce Mahallesi konutları ise 12 ay içinde teslim edilecek.

Açık artırma tarihinde de başvuru alınacak

Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası AŞ tarafından yürütülecek.

Açık artırmaya başvurular, 18 Temmuz itibarıyla alınırken; açık artırma tarihleri olan 2-3 Ağustos’ta da Türkiye Halk Bankası’nın tüm şubelerinden başvuru alınabilecek.

Satışla ilgili detaylı bilgilere, www.toki.gov.tr ve www.emlakmuzayede.com.tr internet adreslerinden ve 444 86 54 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

TOKİ

Bunları da beğenebilirsin