1 Step 1
Talep Formu
Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Tual Gölyaka, European Property Awards ödülünü kaptı

Tual Gölyaka ilk ödülünü aldı... Emlak Konut’un Küçükçekmece Gölü kıyısına kuracağı semtin ilk ihalesi olan ve Dağ Holding tarafından arsa üzerine yapılan Tual Gölyaka, European Property Awards “En İyi Mimari’’ ve “En İyi Konut Geliştirme’’ ödüllerinin sahibi oldu...

Türkiye’de prestijli konut projelerine imza atan Dağ Holding, Tual Gölyaka projesi ile sektörün en önemli ödülleri arasında yer alan European Property Awards’te En İyi Mimari ve En İyi Konut Geliştirme ödüllerinin sahibi oldu.

Emlak sektörünün farklı alanlarında verilen en prestijli ödül statüsünde yer alan European Property Awards (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) bu sene Londra’da yapılan bir törenle sahiplerini buldu.

Tual Gölyaka’ya iki ödül birden

Tual Gölyaka, Emlak Konut GYO’nun Küçükçekmece Gölü kıyısına inşa edeceği yeni semtin 1. Etap 1. Kısmı olacak…

Kurulduğu günden bugüne 30 binin üzerinde konutun üretimine imza atan ve tasarladığı projelerle farkını ortaya koyan Dağ Holding; Tual Gölyaka projesi ile “En İyi Mimari” ve “En İyi Konut Geliştirme” ödüllerinin sahibi oldu.

Dünyanın en iyilerinin belirlendiği bu prestijli ödüller, sektörün farklı alanlarında uzmanlaşmış, 100’den fazla kişiden oluşan jüri heyetinin yaptığı değerlendirme sonucunda belirleniyor.

Osman Dağ: “Yüksek standartlı projeleri uluslararası arenaya taşımaya devam edeceğiz”

Tual Gölyaka’nın otoritelerden tam not almasının ve ödül ile taçlandırılmasının kendilerini gururlandırdığını belirten Dağ Holding Yönetim Kurulu Üyesi Osman Dağ, ‘ülkemizdeki yüksek standartlı projeleri uluslararası arenaya taşımaya devam edeceklerini’ dile getirdi.

Tual Gölyaka, Dağ Holding’e European Property Awards’ta iki farklı ödül getirdi…

Bu ödülü almalarında işinde uzman bir ekip ve başarılı paydaşlarla çalışmanın payının büyük olduğunu vurgulayan Osman Dağ; katma değerli, vizyoner ve yenilikçi çalışmalarını hem projelerinde hem de sektörün diğer iş alanlarında sürdürmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Emlak Konut’un Küçükçekmece Gölü kıyısına kuracağı semtin ilk ihalesini Dağ Holding aldı

1 Step 1
Talep Formu Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right