1 Step 1
Talep Formu
Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Vadikoru fiyat listesi 749 bin TL’den başlıyor! Vade sıfırlandı!

Gayrimenkul sektöründe geliştirdiği nitelikli projeler ile öne çıkan Invest İnşaat, şehrin merkezinde doğanın içinde yer alan Vadikoru projesinde ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Daire fiyatlarının 749 bin TL’den başladığı projede firma; konut alıcılarına yüzde 25 peşin 18 ay, yüzde 40 peşin 24 ay ve yüzde 50 peşin 36 ay vade farksız alternatifli ödeme seçeneği sağlıyor.

Sektöre yön veren yatırımlarıyla özellikle Ayazağa bölgesinin dönüşümünde lokomotif rol üstlenen Invest İnşaat, bölgenin en değerli arazilerinden biri üzerine konumlanan konut, ofis ve ticari alanlardan oluşan karma projesi Vadikoru’nun sınırlı sayıdaki daireleri için esnek ödeme planları sunuyor.

7 FARKLI ÖDEME SEÇENEĞİYLE KONUT ALIMINI KOLAYLAŞTIRIYOR

Invest inşaat, konut bloklarında toplamda 242 daireyi 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri ile geleceğin Vadikoru sakinlerine sunuyor. Maksimum kullanılabilir alanlar sunacak şekilde geliştirilen Vadikoru’nun, 69 metrekare ile 191 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip sınırlı sayıdaki dairelerinde 1+1 konut fiyatları 749 bin TL’den başlıyor. Kaba inşaatın yüzde 50’si tamamlanan projede; 1+1’ler 67 ile 85 metrekare, 2+1’ler 105 ile 159 metrekare, 3+1’ler de 177 ile 191 metrekare arasında değişiyor.

Invest İnşaat; İstanbul’un Maslak, Levent, Nişantaşı gibi noktalarının alternatifi olarak geliştirilen Ayazağa’da yer alan projesinde 7 farklı ödeme seçeneğiyle konut alıcılarına avantaj sağlıyor.

Firma Vadikoru projesinde; yüzde 25 peşinata 18 ay, yüzde 40 peşinata 24 ay ve yüzde 50 peşinata 36 ay 0 faiz ödeme seçeneğinin yanı sıra farklı peşinat tutarlarına göre uzun vadeli ödeme planları da sunuyor.

MERKEZİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Vadikoru, İstanbul’un iş merkezi olarak öne çıkan Maslak’ın komşusu konumundaki Ayazağa bölgesinde, Türk Telekom Stadyumu ve Seyrantepe Metrosu’na, Invest İnşaat’ın da yatırımcısı olduğu Havaray ve Vadistanbul AVM’ye yürüme mesafesinde yer alıyor. Bunun yanında Vadikoru, İstinye sahiline 5 km, Göktürk’e 7 km, Maslak’a ise 3 km uzaklıkta yer alıyor.

DOĞA İLE ŞEHİR YAŞAMI BİR ARADA SUNULUYOR

Belgrad Ormanı’yla çevrili konumunun yanı sıra 6 bin 500 metrekare peyzaj ve sosyal yaşam alanına sahip Vadikoru, doğa ve şehir yaşamını bir araya getiriyor. Zengin sosyal donatı alanlarıyla geliştirilen projede alışveriş caddesi, açık – kapalı otopark, hamam, sauna, fitness salonu, yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahasıyla yürüyüş alanları ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

Vadikoru iletişim

Web: vadikoru.com

1 Step 1
Talep Formu Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right