Yeni Fikirtepe’de Suriyeliler’e 6’şar 7’şer lüks konut!

Yeni Fikirtepe projesinde Suriyeliler'e 6'şar 7'şer lüks konut verildiği iddia edildi. Yeni Fikirder Başkanı Engin Akgüzel, "Elimdeki noter satış sözleşmesi listesinde Suriyeliler ile eski Bakan ve milletvekillerinin de isimleri var" dedi. Flaş açıklama video ile haberimizde...

Emre KULCANAY ÖZEL HABER imarpanosu.com

Yeni Fikirtepe’de Suriyeliler’e 6’şar 7’şer adet konut verildiği iddia edildi… İddianın sahibi Yeni Fikir-Der Başkanı Engin Akgüzel, elindeki noter satış sözleşmesi belgelerine bakarak, “Yeni Fikirtepe projesinden eski Bakanlar, milletvekilleri, bürokratlar ile Suriyeliler’e 6’şar 7’şer lüks konut verildiğini görüyoruz” dedi. Gündemi sarsacak açıklama, Youtube Emre Kulcanay EK TV kanalından ekran penceresi ile haberimizde…

YENİ FİKİRTEPE’DE SURİYELİLER’E LÜKS KONUTLAR

Yeni Fikir-Der Başkanı Engin Akgüzel, konuk olduğu Youtube Emre Kulcanay EK TV yayınında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Akgüzel, daha önce ‘Vartaş’ adlı bir müteahhitlik firması tarafından başlanan ancak tamamlanamayınca KİPTAŞ’a devredilen, daha sonra Emlak Konut tarafından tapu dağıtımı yapılan ‘Yeni Fikirtepe’ projesindeki lüks konutların eski Bakanlar, milletvekilleri ve bürokratlar ile Suriyeliler’e verildiğini öne sürdü.

HAK SAHİBİNİN YERİ BELLİ DEĞİLKEN… 

Fikirtepeli hak sahiplerinin bu projedeki yeri henüz belli değilken eski Bakan ve milletvekilleri ile Suriyeliler’e 6’şar 7’şer konut ayrılmasını yargıya taşıyacaklarını ifade eden Akgüzel, Yeni Fikirtepe projesinde hak sahipleri ile satışa sunulan blokların ayrıldığını ancak Fikirtepeli hak sahibi vatandaşın aynı projesindeki dairesinin yerini bildirilmediğini iddia etti.

YENİ FİKİRTEPE’DE FARKLI METREKARE FİYATLARI İDDİASI 

Yeni Fikirtepe projesinde yapılan sözleşmelerde metrekare fiyatı çelişkisi olduğunu da iddialarına ekleyen Yeni Fikir-Der Başkanı Akgüzel, “Çevre lokasyonlar ile kıyaslandığında çok daha ucuz, neredeyse yarı fiyatına rakamlar görüyoruz” dedi. Yeni Fikir-Der Başkanı Engin Akgüzel’in çarpıcı iddialarıyla dolu özel röportaj, Youtube Emre Kulcanay EK TV‘de yayınlandı! İşte o yayın:

 

YAYINI YOUTUBE’DE İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

imarpanosu.com