ZER Altın Palmiye Ödülleri halk oylaması başladı

ZER Altın Palmiye Ödülleri için halk oylaması başladı. ZER Altın Palmiye Ödül Töreni, 7 Mayıs’ta gerçekleştirilecek. ZER (Altın) markalı konutlar üreten Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, “ZER markamız ile ödül törenine sponsor olduk. İmkanlarımız çerçevesinde sosyal sorumluluk projelerine kültür, sanat ve spor etkinliklerine destek vermeye devam edeceğiz” dedi. Halk oylamasına katılmak için link haberde…

ZER Altın Palmiye Ödülleri halk oylaması için start verildi… Sosyal sorumluluk projeleri ve spordan sonra “Altın Palmiye Ödülleri” gibi önemli bir organizasyona da sponsor olan, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan yaptığı açıklamada; “Sanatın ve sanatçının yanında olduklarını söyleyerek, ülkemize büyük katma değer ve tanıtım sağlayacağına inandığımız ‘Golden Palm Awards’ için ‘Zer’ konutları markamız ile sponsor olduk. Şirket olarak imkanlarımız çerçevesinde sosyal sorumluluk projelerine kültür, sanat ve spor etkinliklerine destek vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan…

ZER ALTIN PALMİYE’DE OY KULLANMAK İÇİN TIKLAYIN!

Ödüller 7 Mayıs’ta verilecek

Türkiye Altın Palmiye Ödülleri Yönetim Kurulu Başkanı, Nedim Delibaş da yaptığı açıklamada üst üste üç kez Mersin’de başarılı bir şekilde gerçekleştirildikten sonra ilk kez geçen yıl İstanbul’ a taşınan Altın Palmiye Ödülleri’nin 5.sini, bu yıl uluslararası olarak “Turkey Golden Palm Awards” olarak, Ceylan İnşaat’ın konut markası “Zer” marka sponsorluğunda 7 Mayıs 2018’de Swiss Otel The Bosphorus İstanbul’da yapacaklarını belirtti.

“5.YILDA 5 YILDIZ”

‘’ 5.Yılda 5 Yıldız’’ sloganıyla kültür, sanat, müzik, medya, ekonomi gibi yaşamın içerisindeki her alanı ödüllendireceklerini belirten, bu büyük etkinlikle ilgili hazırlıkların son aşamaya geldiğini ifade eden Delibaş, alacakların Halk oylaması ile belirleneceğini söyledi. Delibaş; “Oylama organizasyonumuzun resmi web sitesi olan www.altinpalmiye.com üzerinden, her IP’den bir defa girilmek koşulu ile 15 Mart- 15 Nisan tarihleri arasında oylama yapılabilecek” dedi.

OYLAMA 15 NİSANA KADAR SÜRECEK

Geleneksel olarak halk oylaması ile belirlenen Türkiye Altın Palmiye Ödülleri anketi 15 Mart-15 Nisan tarihler arasında olacak.

ZER ALTIN PALMİYE ÖDÜLLERİNDE HALK OYLAMASINA KATILARAK ÜNLÜLERE OY VERMEK İÇİN TIKLAYIN!

altinpalmiye.com