AND Pastel’de yeni kampanya: Ödemeye anahtarı alınca başla

AND Gayrimenkul, İstanbul’un yükselen ilçesi Kartal’da inşası devam eden AND Pastel projesinde,bugüne kadar ev sahibi olmayı ekonomik nedenlerle ertelemiş kişiler için finansman kolaylığı sağlayacak yeni bir kampanya başlattı.

Kampanya kapsamında AND Pastel’de ev alacaklar, kredi ödemelerine evlerinin anahtarını teslim aldıktan sonra başlama fırsatı yakalıyor.

Anadolu Grubu’nun köklü geçmişinden aldığı güçle projeler geliştiren AND Gayrimenkul, İstanbul’da genç, eğitimli ve beyaz yakalı nüfusun en çok tercih ettiği lokasyonlardan biri olan Kartal’daki AND Pastel projesinde yeni bir kampanya başlattı.

Kampanya, AND Pastel projesinde ev alacaklara, kredi ödemelerine anahtarlarını teslim aldıktan sonra başlama imkanı getiriyor. Bu anlamda kampanya, konut almayı düşünen ancak bugün ödeme problemi yaşayanlara iyi bir fırsat sunuyor. Kartal’da yapımı devam eden AND Pastel’de anahtar teslimi 2018 yılı Haziran ayında yapılacak.

Ev alacaklara ödeme kolaylığı

AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, yaptıkları araştırmalarda ev alma kararının ertelenmesinin en büyük nedeninin “ödeme” sorunları olduğu belirtti ve bunu aşmak için bu kampanyayı yaşama geçirdiklerini söyledi. Usta, “Özellikle düzenli bir gelirle çalışan, kira ödediği için ev kredisi ödeyemeyeceğini düşünen veya oturduğu evini satmadan yeni bir ev alamayacağını söyleyenler için bir finansal kolaylık sağlamaya çalıştık” dedi.

Proje geliştirmeden önce birçok araştırma yaptıklarını ve bu araştırmalarda ortaya çıkan beklentileri dikkate alarak proje geliştirdiklerini de belirten Usta, “Bugüne kadar birçok araştırma gerçekleştirdik. Evin içini ve dışını bütünsel bir yaşam alanı olarak değerlendirdiğimizde, kullanıcıların konuttan neler beklediğini önyargılarımızdan sıyrılarak geniş kitleler üzerinden sorguladık. Her bir beklenti projelerimizde karşılık buldu. Yeni Nesil Mahalle olarak inşa ettiğimiz bin 250 konutluk AND Pastel de bunun en güzel örneği. Lokasyonuyla dikkat çeken ve yüzde 70’i yeşil alandan oluşan projemizde doluluk oranı kısa sürede yarıyı aştı. Bu aşamada yaptığımız araştırmalar ve gözlemlerimiz bugün en çok satışı 4-5 sene öncesine kadar Kartal’ı bariyer olarak gören Kadıköy, Üsküdar, Ataşehir, Ümraniye sakinlerine yaptığımızı ortaya çıkardı. Diğer yandan,İstanbul’da konut satın alma nedeni oturum olanların oranı yüzde 64 iken, Kartal’da bu oranın yüzde 73’lere kadar çıktığını gördük. Bunun nedenlerin de biri de iş merkezlerinin Anadolu yakasına taşınması. Projemizden konut alanların yüzde 84’ü beyaz yakalı. Yüksek bir oranda da oturum amaçlı konut alıyorlar. Buradan hareketle AND Pastel’deki keyifli yaşama dahil olmak isteyen ama ödeme sıkıntısı nedeniyle bu kararını erteleyenler için yeni bir kampanya düzenledik. ‘Buyurun gelin, ev almayı ertelemeyin, taksitlerinizi erteleyin. Kredi ödemelerinize evinize taşındıktan sonra kira öder gibi başlayın’ diyoruz” dedi.

Ödemeler 1 Yıl Sonra Başlıyor

Kampanya, Haziran 2018’de teslimleri başlayacak olan AND Pastel’de teslim öncesi avantajlı fiyatlardan yararlanabilme fırsatı sunuyor. Anlaşmalı bankalar ile satın alma işlemi sırasında kredi kullandırılırken, ödemeleri ise 1 yıl sonra teslimlerle başlıyor.

AND Pastel’de ödeme kolaylığı ve finansman avantajına ek olarak 30 Haziran’a kadar devam edecek kampanyada aynı zamanda yüzde 1 KDV avantajı da sunuluyor. AND Gayrimenkul’ün AND Pastel projesinde “60 aya yüzde 0 faiz oranı ve 120 aya yüzde 0.49 faiz oranı” kampanyası da devam ediyor.

AND Pastel

AND Gayrimenkul’un ilk konut projesi olan ve Sign of the City’de ‘’Türkiye’nin En İyi Konut Projesi’ ödülüne sahip AND Pastel, şehrin merkezine yakın karmaşasına ise uzak olmak isteyenler için Yeni Nesil Mahalle konseptiyle tasarlandı. ProjeKartal’da, Adalar ve deniz manzarasına hakim evleriyle; İstanbul’un ana ulaşım akslarından E-5’in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yer alan konumu ile dikkat çekiyor. Kentin farklı renklerinden ilham alarak, farklı ihtiyaçlara cevap veren bir mimari yaklaşım getiren projede bin 200 konut ve 7 ayrı bloktan oluşan karma kullanımlı alanlar bir arada bulunuyor. Proje, sağlık kurumundan, okul öncesi eğitim kurumuna, alışveriş alanlarından, yeme-içme alanlarına kadar bir mahallenin ihtiyaç duyacağı hemen hemen her mekana sahip olacak. Komşuköy ile yapılan işbirliği ile doğallığı mahalleye taşıyacak olan AND Pastel, çocuk dostu yaklaşımı ile de ev sahibi olmak isteyenler için tercih nedeni oluyor.

AND Gayrimenkul 

Gayrimenkul geliştirme – yatırım – yönetim alanlarında faaliyet gösteren AND Gayrimenkul, Anadolu Grubu iştiraki olarak Kasım 2011’de faaliyetlerine başladı. Şirketin ilk ofis projesi AND Kozyatağı’nda yaşam başladı. Proje, AND Gayrimenkul’ün bina yönetim markası olan GRID tarafından yönetiliyor. AND Gayrimenkul’un ikinci projesi olan karma kullanımlı konut projesi AND Pastel ise yükselen değer Kartal’a “Yeni Nesil Mahalle” anlayışını getirmeyi hedefliyor. AND Gayrimenkul, sektöründeki genel kabulün aksine YAP-SAT değil, YAP-YAŞAT felsefesini benimsiyor. YAP-YAŞAT, geliştirilen tüm yapılarda insan yaşamını kolaylaştıracak mimari ve hizmet unsurlarının uzun vadeli olarak uygulanacağını ifade eden özgün bir model.

AND Gayrimenkul, geliştirdiği yapılarda sadece dış mimariye odaklanarak insanların yaşamlarının büyük kısmını geçirdiği iç mekanları göz ardı etmiyor. Dıştan içe değil içten dışa tasarım anlayışını benimsiyor. Bu sayede insanların daha kaliteli bir yaşam süreceği iç mekanlar yaratmakla kalmıyor; geçici mimari modalardan bağımsız olarak zamansız dış mekanlar tasarlıyor.

Bunları da beğenebilirsin