1 Step 1
Talep Formu
Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Bella Vista fiyat listesi 6 milyon 287 bin TL’den başlıyor

Bella Vista fiyat listesi 6 milyon 287 bin TL'den başlangıç gösterirken projede kalan son 21 konut satışa çıkarıldı. Bella Vista fiyat listesi ve detaylar şöyle...

Bella Vista fiyat listesi 6 milyon 287 bin liradan başlangıç gösterirken projede son 21 daire satışa çıktı. İşte Bella Vista teslim tarihi ve Bella Vista fiyat listesi ile proje detayları…

Bella Vista’da son 21 daire satışa açıldı, teslim tarihi belli oldu

FKG İnşaat, Bahaş Holding ve Stta İnşaat ortaklığıyla Büyükçekmece’de hayat geçirilen lüks konut projesi Bella Vista’da kalan son 21 daire satışa sunuluyor.

Eylül ayında teslim edilmesi planlanan ve deniz kıyısında projelendirilen Bella Vista fiyat listesi 6 milyon 287 bin TL’den başlıyor.

FKG İnşaat, Bahaş Holding ve Stta İnşaat Ortaklığı ile Büyükçekmece Mimaroba’da hayata geçen lüks konut projesi ‘Bella Vista’da kalan son 21 daire satışa sunuluyor.

Sakinlerine şehrin merkezinde, karmaşadan uzak, denizin kıyısında elit bir yaşam vadeden Bella Vista’nın eylül ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Projenin inşaat çalışmalarının planlandığı şekilde devam ettiğini belirten FKG İnşaat Genel Müdürü Sedat Al, satışların büyük kısmının tamamlandığını ve son 21 dairenin satışa sunulduğunu ifade etti.

Proje hakkında bilgi veren Al “Yaşamı kolaylaştıran bir yapı olarak tasarlanan projemizin inşaatı planlandığı şekilde devam ediyor. İnşaatta yüzde 60 seviyesine geldik. Bella Vista, 4 bin 835 m2 arsa üzerinde 14 bin m2 inşaat alanı olarak yükseliyor. Denize komşu olarak konumlandırılan projemiz, toplam dörder katlı dört blokta 68 lüks daire ve altı ticari alandan oluşuyor. Tek katlı ve dubleks seçenekler sunan projedeki konutlar 2+1, 3+1, 3+2, 4+2 şeklinde ve üçüncü katlar dubleks olarak planlandı. Yüzde 70’i deniz gören dairelerimizin büyüklükleri 146 ila 325 metrekare arasında değişiyor” dedi.

Yüzme havuzu, sauna ve hamam…

Sakinlerine birinci sınıf bir yaşam sunmayı hedefleyen projede birçok lüks donatı ve ayrıcalık da yer alıyor.

Yaşamı kolaylaştıracak akıllı ev sistemi ile tasarlanan Bella Vista’da ısı yalıtımı, ses yalıtımı, merkezi ısıtma, açık yüzme havuzu, hamam, sauna, spor alanları, aktivite odası, güneşlenme alanları, konutlara özel bahçe alanları, çocuk oyun parkı ve yürüyüş yolları gibi özellikler yer alıyor. 7 gün 24 saat güvenlik ve kameralı güvenlik sistemi yer alan projede kapalı otopark da yer alıyor.

Bella Vista plaja ve marinaya yürüme mesafesinde

Konumu itibariyle maviyi ve yeşili bir arada sunan Bella Vista, deniz, park ve yeşil alan manzarasına sahip dairelerden oluşuyor.

Proje, sahil şeridinde yer alan ve lokasyonuyla da zahmetsiz ulaşım imkanı sağlıyor. Yakın çevresinde market, hastane, eczane, okul, spor alanlarının yer aldığı Bella Vista projesi; Mimar Sinan Koleji’ne 200 metre ve Mimar Sinan Devlet Hastanesi’ne 5 dakika yürüme mesafesinde, Mimaroba sahiline 50 metre mesafede, Kıyı İstanbul Marina’ya komşu bir konumda bulunuyor. Proje Atirus ve Aymerkez Alışveriş Merkezleri’ne 5 dakika, E-5’e 5 dakika yürüme mesafesinde ve Metrobüs’e ise araçla 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Bella Vista fiyat listesi üzerinden yüzde 10 indirim

 Bella Vista fiyat listesi aşağıda…

Bella Vista projesinin beklediklerinden daha yoğun bir ilgi gördüğünü ifade eden Sedat Al, satışa sundukları daireler için nakit alımlarda yüzde 10 indirim uygulandığını belirtti. Daire fiyatlarıyla ilgili de bilgi veren Al “Projemizdeki 2+1 daire fiyatları 6 milyon 287 bin TL ila 7 milyon 500 bin TL, 3+1 daire fiyatları 8 milyon 260 bin TL ila 10 milyon 777 bin TL, 3+2 dubleks daireler 8 milyon 546 bin TL ila 8 milyon 949 bin TL, 4+2 dubleks daireler 10 milyon 900 bin TL ila 12 milyon 67 bin TL arasında değişiyor. Ödemelerde yüzde 40 peşin 18 ay vade imkanı söz konusuyken, nakit ödemelerde de yüzde 10 indirim sağlanıyor” dedi.

Bella Vista fiyat listesi! TABLO! 

 

Konut Tipi         En Düşük Fiyat               En Yüksek Fiyat

2+1                    6 milyon 287 bin TL              7 milyon 500 bin TL

3+1                    8 milyon 260 bin TL           10 milyon 777 bin TL

3+2 dubleks    8 milyon 546 bin TL             8 milyon 949 bin TL

4+2 dubleks  10 milyon 900 bin TL            12 milyon 67 bin TL

FKG Grup

FKG Grup; aktif olarak inşaat başta olmak üzere, madencilik, enerji, tarım film ve medya sektörlerinde faaliyetlerini sürdürüyor. Grup çatısı altında lokomotif sektör olarak faaliyet gösteren FKG İnşaat, bu alandaki çalışmalarını; inşaat müteahhitliği, gayrimenkul geliştirme ve kentsel dönüşüm konularında yürütüyor. İstanbul’un farklı bölgelerinde proje geliştirme çalışmalarına devam eden FKG İnşaat, konutta oluşturduğu marka değerini, ‘kaliteli yaşam herkesin hakkı’ mottosuyla hayata geçirdiği lüks konut projelerini müşterilerine sunarak inşaat sektöründe faaliyetlerine devam ediyor. Güçlü ve güvenilir alt yapısı ile bugüne kadar çeşitli spor ve sosyal tesisleri, doğaya saygılı çevre ve peyzaj düzenlemeleriyle hayata geçirdiği büyük konut sitelerinin yanı sıra iş merkezleri, alışveriş merkezleri, okul ve hastane binaları, turizm ve spor tesisleri, şehir parkları, plaza ofis binaları, sanayi tesisleri gibi pek çok yatırıma imza atan FGK İnşaat, arazi geliştirme faaliyetlerine devam ediyor.

Halihazırda Bahaş Holding ve Stta İnşaat ile yürüttüğü Büyükçekmece Hilal Hill Kentsel Dönüşüm Projesi ve Bella Vista Projesi’nin inşaatına devam eden FKG İnşaat, aynı zamanda eş zamanlı olarak Büyükçekmece’de beton santrali ve Kıraç’ta sanayi sitesi yatırımlarını da sürdürüyor. FKG İnşaat’ın yeni yatırım hedefleri arasında Hadımköy’de villa ve Ataşehir ile Başakşehir’de de konut projeleri yatırımları da yer alıyor. Grubun ayrıca gayrimenkul geliştirme alanında ABD Miami’de faaliyet gösteren FKG Investment adı altında bir şirketi de bulunuyor. FKG Grup çatısı altında faaliyet gösteren ‘Port Film Prodüksiyon’ şirketi ise şu anda ‘Beni Sev’ ve ‘Öt Bakalım’ adlı filmlerin çekimini tamamladı yeni filmler üzerinde çalışmalarını yürütüyor. Medya sektöründe de faaliyet gösteren FKG Grup, Türkiye’nin tek futbol dergisi olma özelliği taşıyan Akademi Futbol Dergisi’nin de sahibi.

1 Step 1
Talep Formu Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right