V Metroway AVM’nin metrosu açıldı

V Metroway AVM’nin önündeki Kayaşehir Metro hattı İstanbulluların hizmetine girdi. İsra Holding’in vizyon yatırımlarından olan V Metroway AVM ’yi tüm İstanbullular Metro aktarma istasyonlarını kullanarak kolayca ziyaret edebilecek.

V Metroway AVM, hizmete yeni açılan Kayaşehir Metro durağının önündeki konumuyla kazançlı bir yatırım için tüm ideal koşulları alıcılara sunuyor.

Metrolu AVM, Metroway AVM’de 80 mağaza

Başakşehir’in trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak olan Metro hattının Kayaşehir durağı yatırımcıların ve ziyaretçilerin ulaşımına büyük kolaylık sağlayacak.

Bu yıl ziyaretçilerini ağırlaması planlanan V Metroway AVM ’de seçkin markalar, rafine lezzetler, zincir mağazalar, kafe ve restoranlar ile sanat ve eğlence ünitelerinin yer alacağı 80 mağaza bulunuyor.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne 5 dakikalık mesafede yer alan V Metroway AVM, İstanbul Havalimanı’na da yakın konumda bulunuyor.

AVM, aynı zamanda Başakşehir Belediyesi hizmet binasına, Merkez Cami’sine, Olimpiyat Stadı ve Millet Bahçesi’ne komşu konumuyla da dikkat çekiyor.

İsra Holding hızlı değer artışı kaydeden lokasyonlarda hayata geçirdiği projelerle yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor.