Eskişehirli Sarar, Anadolu Efes ile işbirliğinin 25. yılını kutladı! Peki ya EsEs?!

Eskişehirspor parasızlıktan küme düşerken, kulübe haciz üstüne haciz gelirken, takım deplasmana bireysel sponsorluklarla giderken; Eskişehir'in ünlü giyim markası Sarar, Anadolu Efes ile resmi sponsorluğunun 25'inci yılını kutladı. Sarar'ın 'Anadolu Efes'in şıklık sponsoru olmaktan gurur duyduğunu' açıklaması ve Anadolu Efes taraftarına yüzde 40 indirim yapması, akıllara para olmadığı için rakip takımdan arkadaşıyla formasını değiştiremeyen Eskişehirsporlu futbolcu görüntüsünü getirdi...

Eskişehir’in göbeğindeki 12 metrekarelik terzi dükkanından doğan, Türkiye’nin en önemli giyim ve ev tekstili markalarından biri haline gelen Sarar, Anadolu Efes ile resmi sponsorluğunun 25’inci yılını ‘Meydan okuma’ ile kutladı. Sarar, “Anadolu Efes’e 25 yıldır şıklık sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz” açıklamasını yaparken, taraftara da Anadolu Efes-Panathinaikos maç biletini göstermesi halinde yüzde 40 indirim yapacağını duyurdu.

Anadolu Efes’in 25 yıldır şıklık sponsoru var ama Anadolu Efsanesi Eses’in futbolcusu formasını değişemişti

Sarar tarafından yapılan aşağıdaki açıklama; akıllara 2020 yılında (henüz 3 yıl önce) Türkiye Kupası karşılaşmasında Eskişehirsporlu 16 yaşındaki futbolcu Buğra Çağlıyan, Rizespor’a 3-0 yenildikleri kupa maçından sonra formasını değiştirmek isteyen Samudio’ya maddi anlamda kötü günler geçiren kulübünün tasarruf yapmak için forma değiştirmeye izin vermediğini el hareketiyle anlatmaya çalıştı.

Samudio önce şaşkınlık yaşadı, sonrasında formasını Buğra’ya vermişti. Bu anlar sosyal medyada büyük üzüntüyle karşılanmıştı.

Eskişehirspor deplasmanlara bireysel sponsorluklarla gidebiliyor

Bir zamanlar üç büyükler ve Avrupa kulüplerinin korkulu rüyası olan, geçmişten geleceğe ’10 numaralı’ (12 değil) taraftarıyla halen Eskişehir’i ve takımı diri tutmaya çalışırken, şimdi EsEs, Bölgesel Amatör Lig’de bulunan maddi desteklerle deplasman maçına gidebiliyor.

Eskişehir markası Sarar’dan Anadolu Efes’e sponsorluk, taraftarına yüzde 40 indirim! 

Türk hazır giyim sektörünün lider markalarından Sarar, Türk basketbolunun Avrupa’daki en önemli temsilcilerinden Anadolu Efes Spor Kulübü ile yürüttüğü iş birliğinin 25. yılını Suit Up Challenge etkinliğiyle kutladı. Firma tarafından servis edilen bülten şöyle:

80 yılı geride bırakmaya hazırlanan Sarar, Anadolu Efes Spor Kulübü’yle 1998’den beri yürüttüğü iş birliğini şık bir meydan okuma ile taçlandırdı…

Dün (5 Aralık 2023, Salı) oynanan Anadolu Efes-Panathinaikos Aktor müsabakasında temsilcimiz galibiyete ulaşırken, Sarar da basketbolseverleri salona takım elbise ve ceket kombinleri ile gelmeye davet etmişti. Sinan Erdem Spor Salonu’nda yaklaşık 15 bin kişinin takip ettiği müsabakada ise taraftarlar, çeyrek asrı geçen başarı dolu iş birliğini en şık halleriyle tebrik ettiler.

Taraftarların salona ceket ve takım elbiselerle geldiği gecede, Sarar ve Anadolu Efes iş birliğinin 25.yılı şerefine Anadolu Efes Genel Direktörü Alper Yılmaz tarafından Sarar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Sara Sarar’a da özel bir teşekkür plaketi takdim edildi.

Anadolu Efes Genel Direktörü Alper Yılmaz tarafından Sarar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Sara Sarar’a teşekkür plaketi verildi…

“Anadolu Efes’e 25 Yıldır Şıklık Sponsoru Olmaktan Gurur Duyuyoruz”

Sarar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Sara Sarar ise 25. yılın şerefine tarafına takdim edilen özel plaket ve başarılarla dolu iş birliği için Anadolu Efes ailesine teşekkür ederken, “1998 yılından bu yana yürüttüğümüz resmi sponsorluk faaliyetleriyle spora ve sporcuya verdiğimiz önemi kanıtlayan projelere imza atıyor ve tüm dünyada tercih edilen bir marka olmaya devam ediyoruz. Anadolu Efes Spor Kulübü ile olan birlikteliğimizde de çeyrek asrı geride bırakırken, bu özel kulübe şıklık sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz. Süresi itibariyle iş birliğimiz dünyada eşine az rastlanacak türden” dedi.

“Sporseverleri Sarar Mağazalarında %40 İndirim Fırsatı Bekliyor”

Sara Sarar sözlerine şöyle devam etti:

“Başarılarla dolu geçen bu yolculuğumuzu ise şık bir meydan okuma ile kutlamak istedik ve bu gece Anadolu Efes-Panathinaikos maçında sporseverleri salona takım elbise veya ceket kombinleri ile gelmeye davet ettik. Maça bilet alan ve kombine sahibi taraftarlara da özel bir sürprizimiz var. Maç sonrasında bileti veya kombinesi ile Sarar mağazalarına gelen her bir taraftar, takım elbise, ceket ve gömlek gruplarımızdaki %40 indirim fırsatından yararlanabilecek. 25 yılı geride bıraktığımız Sarar ve Anadolu Efes birlikteliğinde gelecek yıllarda da ülkemize yeni kupalar kazandırmak için omuz omuza çalışmaya ve hayatın her alanına dokunan projeler üretmeyi sürdüreceğiz”

Sarar

Türk hazır giyim sektörünün önemli markalarından Sarar, ticari faaliyetlerine 1944 yılında Eskişehir’de başlamıştır. Abdurrahman Sarar’ın 12 metrekarelik bir terzi dükkanında temellerini attığı firma bugün; Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 120.000 metrekarelik alana kurulu modern üç fabrikası, Eskişehir-Kütahya yolu üzerindeki 185.000 metrekarelik alana kurulu Sarev Ev Tekstil ve Gömlek Fabrikası ile tekstil ve hazır giyim sektöründe üretimine devam etmektedir. Türkiye’de dört büyük üretim fabrikası ve 3.500’ün üzerinde çalışanı, yüksek işçilik kalitesi ve özel dikim ayrıcalığıyla hazır giyim sektöründe dünya markalarıyla yarışan Sarar, günümüzde 4 kıta ve 14 ülkede olmak üzere yurt dışında 21 şehirde, Türkiye’de ise 42 şehirde 120’den fazla Sarar konseptli mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.