1 Step 1
Talep Formu
Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Konut fiyatları artar mı düşer mi? Ahmet Büyükduman açıkladı! VİDEO

Konut fiyatları 2024 yılında artar mı, düşer mi? Ünlü Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Ahmet Büyükduman, özel röportajda Emre Kulcanay'ın sorularını cevapladı...

Konut fiyatları artacak mı? Konut fiyatları düşecek mi? 2024 yılında konut fiyatları artar mı, düşer mi? Merkez Bankası’nın faiz artışları, konut kredisi kampanyası bekleyenlerin hayallerini öteledi mi? Kentsel dönüşüm, konut fiyatlarını nasıl etkiler? Arsa ve tarla yatırımı için ünlü gayrimenkul değerleme uzmanı Ahmet Büyükduman ne diyor? Hepsi bu videoda…

Ahmet Büyükduman cevapladı: Konut fiyatları 2024’te artar mı?

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Ahmet Büyükduman, imarpanosu.com Genel Yayın Yönetmeni Emre Kulcanay’ın sorularını Youtube/Emre Kulcanay EK TV’de cevapladı… Büyükduman, konut fiyatları ile ilgili 2024 öngörülerini, kentsel dönüşümün konut fiyatları üzerindeki etkisini, Merkez Bankası faiz artırımlarının konut kredisi kampanyası bekleyenler üzerindeki etkisini, markalı konut üreticilerinin yaşadığı sorunları, vatandaşın ev sahibi olma yollarını, arsa yatırımı üzerine konut yapımı hakkındaki görüşlerini bu röportajda paylaştı. Tıklayın, izleyin, beğenin, abone olun…

AHMET BÜYÜKDUMAN İLE ÖZEL RÖPORTAJI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

YOUTUBE’DE EMRE KULCANAY EK TV’YE ABONE OLMAK, EMLAK / KONUT / GAYRİMENKUL / ARSA VE DİĞER KONULARDA ÖZEL RÖPORTAJLARI İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Ahmet Büyükduman kimdir?

Dr. Ahmet Büyükduman Sorumlu Değerleme Uzmanı & Yönetici Ortak

Ahmet Büyükduman, ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden lisans programını tamamlamış ardından 1998 yılında, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde “İktisat Teorisi” alanında yüksek lisans programını tamamlamıştır.

2012 yılında Işık Üniversitesi’nden MBA derecesi almıştır. 1993-2003 yılları arasında sigorta şirketleri ve bankalarda Uzman, Müfettiş ve Şube Müdürü olarak görev yapmıştır.

2003-2005 yılları arasında özel bir bankada Krediler Müdürü olarak görev yapmış ve 2005 yılında İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nin kurucu ve yönetici ortağı olmuştur.

2005 yılından bu yana Sermaye Piyasası Kurulu’nun lisans verdiği “Gayrimenkul Değerleme Uzmanlarındandır”. Büyükduman, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sermaye Piyasaları programında Konut Finansmanı bölümünde 2 yılı aşkın süredir eğitim vermektedir. Büyükduman, banka ve eğitim kurumlarının konut finansmanı eğitimlerinde 2500’e yakın uzmana eğitim vermiştir.

Büyükduman’ın İstanbul Üniversitesi’nden Gayrimenkul Ekonomisi ve Gayrimenkul Fiyat Hareketlerinin Endeksleme Yoluyla Analizi üzerine doktora tezi bulunmaktadır.

Dr. Ahmet Büyükduman’nın “Bir kent efsanesi – Konut Balonu” isimli kitabı bulunmaktadır.

Büyükduman, ayda bir defa Mesele Ekonomi YouTube kanalında konut satışlarını ve fiyatlarını değerlendirmektedir.

Ahmet Büyükduman;

Amerikan Değerleme Enstitüsü (Appraisal Institute) “Otel Değerlemesi” (Small Hotel/Motel Valuation) Programı
Amerikan Değerleme Enstitüsü (Appraisal Institute) “Akaryakıt Tesisi Değerlemesi” (Appraising Convenience Stores / Retail Fuel Properties) Programı
Sertifikasına sahiptir.

imarpanosu.com

1 Step 1
Talep Formu Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right