300x250

Markalı konut projelerindeki ticari üniteler satışta

Emlak Konut, aralarında Batışehir, Bulvar İstanbul, Dumankaya Miks, Unikonut, Tual Bahçekent, Bahçekent Flora ve Evora İstanbul projelerinin de bulunduğu toplam 13 projedeki ticari üniteleri satışa çıkardı. İşte Emlak Konut ticari ünite satış kampanyasının detayları...

Emlak Konut ticari ünite satışı başladı…. Emlak Konut, kurumun işbirliği ile hayata geçirilen ve aralarında Batışehir, Bulvar İstanbul, Dumankaya Miks, Unikonut, Tual Bahçekent, Bahçekent Flora ve Evora İstanbul projelerinin de bulunduğu toplam 13 markalı konut projesindeki ticari üniteleri satışa çıkardı. Vadeli ve vade farksız satış imkanı sunulan kampanyanın detayları şöyle…

Emlak Konut ticari ünite satış koşulları

Emlak Konut, markalı konut projelerinde bulunan ticari ünitelerin satış detaylarını resmi internet sitesinden açıkladı….

Vade farksız satış

KDV dahil satış bedeli üzerinden yüzde 10 peşinat, 24 ayda yüzde 10 ara ödeme alınarak kalan tutar 6 ay ödemesiz olarak toplamda 60 aya kadar vade farksız vadelendirilir.

Vadeli satış

KDV dahil satış bedeli üzerinden yüzde 10 peşinat, 12’inci ve 21. aylarda yüzde 10 ara ödeme alınarak, kalan tutarın 12 ay ödemesiz olarak toplamda 120 aya kadar aylık yüzde 0.79 vade farkı ile vadelendirilir.

Projeler hangileri?

Emlak Konut ticari ünite satışı şu markalı konut projelerini kapsıyor:

– Batışehir,

– Bulvar İstanbul,

– Dumankaya Miks,

– Körfezkent 3. Etap,

– Körfezkent 4. Etap,

– Unikonut,

– Tual Bahçekent,

– Bahçekent Flora,

– Evora İstanbul,

– Esenler Emlak Konutları,

– Göl Panaroma,

– Niğde Emlak Konutları,

– Nevşehir Emlak Konutları.

Emlak Konut iletişim

Tel: 444 36 55

Web: www.emlakkonut.com.tr

Bunları da beğenebilirsin