MESA, ODTÜ ile Eşitliğe Saygılı Çalışma Ortamı Rehberi hazırladı

Türkiye’nin köklü yaşam markası Mesa Holding, 55 yıllık deneyimi ve ödünsüz kalite anlayışıyla sürdürülebilirlik konusundaki çalışmalarını her alanda güçlendiriyor. Mesa Holding İcra Kurulu Başkanı Mert Boysanoğlu'nun açıklamasıyla detaylar şöyle...

Mesa Holding, iş yerinde eşitlik ve çeşitlilik bilincini artırmak amacıyla ODTÜ Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Ana Bilim Dalı ile iş birliği yaparak “Eşitliğe Saygılı Çalışma Ortamı Rehberi”ni hazırladı. Bu rehber, Mesa Holding’in çalışanlarına daha adil ve kapsayıcı bir iş yeri deneyimi sunmayı hedefliyor. Mesa Holding İcra Kurulu Başkanı Mert Boysanoğlu’nun açıklamasıyla detaylar haberde…

Mesa, eşitlik ve çeşitlilik konusundaki taahhütlerini güçlendirmek ve çalışanlarının bilinçlenmesini sağlamak amacıyla hazırlattığı rehber ile çalışma kültüründe önemli bir adım atıyor.

Mert Boysanoğlu: “Öncü rol üstlenmek için kararlılıkla ilerliyoruz”

Mesa Holding İcra Kurulu Başkanı Mert Boysanoğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Eşitlik ve çeşitlilik, Mesa Holding’in kurumsal kültürünün temel taşlarından biridir. Bu nedenle, iş yerimizde eşitlik ve saygı temelinde bir ortam oluşturmayı önemsiyoruz. ODTÜ ile hazırladığımız bu rehber, çalışanlarımızın bu değerlere daha fazla önem vermesini ve iş yerinde daha adil bir ortamın oluşmasını sağlayacaktır. Geleceğe odaklı vizyonumuz ve sürdürülebilirlik ilkelerimizle, iş dünyasında öncü bir rol üstlenmek için kararlılıkla ilerliyoruz” dedi.

Mesa Holding önümüzdeki dönemde eşitliğe yönelik plan ve politikaları konusunda adımlar atmaya hazırlanıyor. Mesa, hazırladığı rehber ile çalışanlarının ve paydaşlarının desteğini alarak bu alandaki çabalarını artırmayı hedefliyor ve temelden gelen değerlerinin bilinciyle, gücünü geçmişten alarak geleceğe iz bırakmak üzere ilerlemeye devam ediyor.