1 Step 1
Talep Formu
Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Sylvana İstanbul lüks villa sahibi yapıyor

Reportage Türkiye, bahçeli sıra villalardan oluşan “Sylvana İstanbul” projesiyle villa sahibi olmak isteyenlere çok cazip bir fırsat sunuyor. Sylvana İstanbul yeni kampanya detayları haberde...

Sylvana İstanbul projesinde yeni ödeme kampanyası başladı. Reportage Türkiye, Sylvana İstanbul’da peşinatı yüzde 15’e indirdi! Sylvana İstanbul yeni ödeme yöntemiyle detaylar şöyle…

Sylvana İstanbul’da 232 tane 4+1 villa

Bahçeli sıra villa konseptiyle European Property Awards tarafından “Best Townhouse Community” kategorisinde ödüle uzanan Sylvana İstanbul projesi, İstanbul Bahçeşehir’de 44 bin metrekare alan üzerinde 232 adet 4+1 büyüklükte villalardan oluşuyor.

İstanbul’un en gözde ve dinamik semtlerinden birinde sakinlerine güvenilir ve sürdürülebilir yaşam deneyimini “kendi oluşturduğu konseptlerle” sunan Sylvana İstanbul, alışveriş merkezleri, restoranlar ve kültürel simge yapılar gibi şehrin en gözde cazibe merkezlerinin çoğuna yakın olarak konumlanmakta.

Sylvana İstanbul yeni ödeme planı

Kampanya ile Reportage Türkiye, peşin ödemelerde geçerli yüzde 40 indirimin yanı sıra, farklı bir ödeme yöntemi olarak yüzde 15’lik düşük bir peşinat alıp 3 ara ödeme ve 24 ay boyunca eşit yüzde 0.5 taksitlerle az katlı, bahçeli, güvenlikli ve birçok imkânı bir arada bulunduran bir sitede yaşamak isteyenleri hayallerine kavuşturuyor.

Yeni projeler yakında

Reportage Türkiye, Sylvana İstanbul projesi hakkında detaylı bilgi almak isteyenleri satış ofisinde ağırlarken aynı zamanda boğazın her iki yakasındaki yeni projelerini de kısa zaman içerisinde duyuracak.

Reportage Properties hangi ülkelerde kaç proje yapıyor?

Günümüzde Belarus, Birleşik Arap Emirlikleri, Fas, Mısır, Rusya Federasyonu, Suudi Arabistan, Türkiye ve Uganda olmak üzere 8 farklı ülkede faaliyet gösteren Reportage Properties’in toplam 28 inşaat projesi bulunmaktadır.

1 Step 1
Talep Formu Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right