1 Step 1
Talep Formu
Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Yeni yıl heyecanı Polat Piyalepaşa Çarşı’da

Şehrin yeni buluşma noktası, gastronomi ve sanat durağı Polat Piyalepaşa Çarşı; Aralık ayı boyunca devam eden alışveriş etkinlikleri, canlı müzik performansları ve ışıl ışıl sokakları ile yeni yıl ruhuna büründü.

İstanbul’un kalbi Beyoğlu’na konumlanan, açık hava alışveriş merkezi konseptinde konforlu ve rahat bir deneyim sunan Polat Piyalepaşa Çarşı, şık ve ihtişamlı panoramik atmosferiyle yeni yıl için süslendi.

Polat Piyalepaşa Çarşı’da ne zaman, ne var?

İstanbul’un yeni gözde destinasyonu; 17-18 ve 24-25 Aralık’ta yılbaşı alışveriş festivali, gurme stantları ve DJ performansları ile misafirlerini ağırlayacak. Türkiye’nin en değerli sanat galerilerinin de konumlandığı Polat Piyalepaşa Çarşı; İstanbul’luları bu özgün keşfe davet ediyor.

17-18 ve 24-25 Aralık tarihlerinde rengarenk bir konsept ile misafirlerini ağırlayacak olan mekanda misafirler 12:00 / 20:00 saatleri arasında yılbaşı süslemelerinden giyime, dekoratif aksesuarlardan özel tasarım eşyalara ve el yapımı çikolatalardan kurabiyelere kadar birçok alternatifi bir arada bulabilecek. Popüler DJ’lerin müzik seçkisi ve sokaklarındaki yeniyıl atmosferiyle keyifli bir hafta sonu vaadeden Polat Piyalepaşa Çarşı’ya İstanbul’uların büyük ilgi göstermesi bekleniyor!

Sanat ve gastronominin yeni rotası

Gayrimenkul sektörünün öncü oyunculardan biri olan Polat’ın 65 yılı aşkın tecrübesi ile hayata geçirdiği Piyalepaşa İstanbul, sanat ve gastronominin yeni rotası olmaya devam ediyor. Polat Piyalepaşa Çarşı karma konsepti, merkezi lokasyonu,otopark ve ferah mekanların avantajı ile sanat severlere de konforlu ve keyifli bir sanat deneyimi sunuyor. Beyoğlu İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi şehrin cazibe merkezlerine birkaç dakika mesafede yer alan Polat Piyalepaşa Çarşı, D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kağıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakın bir konumda.

Yüksek tavanlı ve geniş vitrinli mağazalarıyla açık havada alışveriş deneyimi sunan Polat Piyalepaşa Çarşı, çocuklara özel oyun deneyim alanları, sanatın öncü galerileri ve zengin bir gastronomi kültürü oluşturduğu ikliminde İstanbul’luları bekliyor.

1 Step 1
Talep Formu Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right